Zylaki 21 lat

napisał/a: Molitka61 2016-01-04 15:40
Witam mam na nogach zylaki i pajeczaki, jestem mloda mam 21 lat. Jeszcze nie rodzilam dzieci. Moja mama rownez ma zylaki i juz stwiedzona miazdzyce. Robilam badanie dooplera i wyszlo ze pod kolanem mam juz niewydolnosc zylna. Sporo zielonych i wystajacych zyl mam na prawym udzie. Boje sie ze dojdzie do takiego stanu jak u mojej mamy ze nie podejma sie operacji bo za daleko te zylali siegaja i jest to niebezpieczne. Prosze mi doradzic co dalej w tej sprawie mam zrobic? Sa jakies skuteczne tabletki czy sposoby na zmniejszenie zylakow.
napisał/a: Maajam 2016-02-11 07:54
Nie ma ani tabletek ani żeli na istniejące juz żylaki. Bardzo dużo sie tego naczytałam i zasięgałam informacji bo najzwyczajniej w świecie bałam sie operacji. Mam 30 lat czekałam na nią 2 lata na fundusz i wlasnie dzisiaj mija trzeci dzien od operacji. Moja rada to znaleźć dobrego chirurga bo tylko to moze pomoc.
napisał/a: alicja12345 2016-02-25 08:15
Hej miałam ten sam problem:( Niestety mam skłonności genetyczne, moja mama miała żylaki, babcia także. W zeszłym roku przeszłam operację w klinice nieopodal miejsca, gdzie mieszkam. Klinika mieści się w Tychach i nazywa się Dea Salus. Wykonuje się tam zabiegi chirurgii jednego dnia, a do tego są gabinety specjalistyczne: ginekolog, ortopeda, laryngolog i inni. Polecam Wszystkim taką operację (o ile nie ma przeciwwskazań) oraz to miejsce, bo pracują tam lekarze, którzy skutecznie pozwolili mi się pozbyć problemu. Pozdrawiam
napisał/a: sempajers 2016-04-09 16:01
chcesz wyleczyc zylaki bez operacji itp. zakup sobie synergy 9 drogi specyfik produkowany w stanach to jest suplement diety formula witaminowa regennerujaca uklad krwionosny 2-3 meisiace stosowania powinno pomoc jedna paczka jest na miesiac kosztuje kolo 300 zl http://www.synergyclub.pl/p/proargi-9-plus.html
detramax
napisał/a: detramax 2016-05-17 16:16
Polecam preparaty, który składają się z diosminy, hesperydyny, ekstraktu z liści winorośli właściwej i pestek winogron, a także z witaminy C. Wspierają mikrokrążenie żylne i, poprzez wpływ na syntezę kolagenu, zapewniają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Przeznaczone są dla osób mających problemy z wydolnością nóg, które objawiają się pajączkami, obrzękami, uczuciem ciężkości czy mrowieniem.