Zwolnienie z wf

napisał/a: akustyk 2013-09-08 17:14
Czy lekarz rodzinny może wystawic zwolnienie z wf na cały rok?
Wiem, że ruch to zdrowie, ale u mnie w szkole wf polega na: macie pilke i grajcie.
Nie jestem dobry w żadnej dyscyplinie bo nigdy nie lubiłem wf. Męcze się już 6 rok na wf. Źle odbije piłke, nie złapie to juz ogromne pretensje, czasem wyzwiska. Po za tym miedzy umiejetnosciami które posiadam a umiejetnosciami innych cwiczących jest ogromna przepasc wie cnie piszcie zebym zaczął ćwiczyc i im pokazal na co mnie stać. Jestem w klasie maturalnej i w zyciu nie dogonie w 8 miesiecy tych którzy są w klubach sportowych, jeżdzą na zawody itp.
A więc ponawiam pytanie:
Czy lekarz rodzinny może wystawic zwolnienie z wf na cały rok?
Kolega sobie załatwił i z tego co sie orientuje to wypisał mu to lekarz rodzinny, ale nie jestem pewien.
Z góry dzieki :)
napisał/a: aazz7 2013-09-08 17:51
Może.

Co za głupota z tymi zwolnieniami z wf. Ja to byłam okropna z w-f. W liceum jak by się klasa za mną nie wstawiła to bym 2 na koniec dostała. No ale co tam będę Ci pisała.
Chciaż dobrze jest umieć w siatę chociaż trochę zagrać, można potem na plaży dziewczynę zaprosić do gry....
napisał/a: kordian1 2013-09-08 21:21
Lekarz rodzinny może wystawić całoroczne zwolnienie, tylko musi mieć do tego podstawy zdrowotne. A rozmawiałeś kiedyś z nauczycielem odnośnie sposobu prowadzenia zajęć?
Doskonale wiem jak wygląda prowadzenie zajęć z wychowania fizycznego a zwłaszcza w klasie gdzie są ludzie czynnie uprawiający ten sport (zawody międzyszkolne itp), jednak w ten sposób nauczyciel nie wiem czy realizuje program nauczania stworzony przez ministerstwo. Jak ja jeszcze chodziłem do szkoły a to było przed wszystkimi reformami (gimnazjalne, maturalne itp) to były SKS-y na których nauczyciel poświęcał swój czas prywatny na trenowanie uczniów właśnie pod kątem rozgrywek międzyszkolnych.
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-09-08 21:24
A potem mamy plagę nadwagi wśród dzieci i młodzieży. Ech....
napisał/a: kordian1 2013-09-08 22:05
A potem mamy kadrę w piłce nożnej jaka mamy na własne życzenie a raczej zwolnienie )
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-09-09 06:18
Albo koszykarzy ;)