Zwinięta żyła na prąciu

napisał/a: kriso000 2015-03-06 20:04
Witam.
Odkąd pamiętam na moim prąciu znajduje się dość gruba żyła, która jest "zwinięta" i swym wyglądem przypomina ślimaka. Jest z niej utworzony tak jakby supełek. W załączonym zdjęciu widać to dokładniej. W ostatnim czasie zacząłem sie zastanawiać jakie skutki może powodować ta 'zwinięta" żyła. Pytałem tu i tam i dowiedziałem się że takie splątanie żyły może powodować nawet wystąpienie zakrzepu w tej części żyły. Czy powinienem się obawiać? A może powinienem podjąć jakieś działania? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
Ps.
Na załączonym zdjęciu aż tak tego nie widać ale grubość i kształt z innej perspektywy i przy wzwodzie naprawdę wygląda co najmniej nie odpowiednio.
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-03-07 07:27
Na zdjęciu nie widać nic niepokojącego. Penis jest mocno ukrwiony i "coś" musi tą krew do ciał jamistych doprowadzić i są to właśnie żyły. U wielu mężczyzn (szczególnie z większymi penisami) są one grube i pozakręcane, które wyglądają czasami jak żylaki. Nie jest jednak żadna wada budowy czy to prącia czy właśnie układu krwionośnego.