zwiększona szansa ciąży?

napisał/a: sensations69 2014-09-29 10:20
Witam.

otóż mam pytanie. kochaliśmy się z mężem 02.09 i 03.09 (były to dwa pierwsze dni 7-dniowej przerwy między opakowaniami). Sęk w tym, że kolejnego opakowania nie rozpoczęłam... słyszałam, że kobieta jest podczas przerwy chroniona, ale wtedy gdy zachowa ciągłość przy przyjmowaniu tabletek. Ja tabletki odstawiłam...
Ponadto od dwóch dni mam baardzo wrażliwe piesi i przede wszystkim sutki, wczoraj i dzisiaj poczułam dość dziwny ból w podbrzuszu (nieco inny niż ten na miesiączkę), odrzuca mnie od pewnych zapachów i już kilka osób powiedziało mi, że mam "szkliste oczy". Na przeziębienie się nie zanosi, bo czuję się fantastycznie. Rano też ciężko zerwać mnie z łóżka...
Czy jest jakakolwiek szansa na zajście w ciażę i kiedy powinnam wykonać test? Dodam też, że miesiączkę powinnam dostać 04.10

Mam jeszcze jedno pytanie... kochając się z mężem kilkakrotnie jednego dnia podczas dni płodnych, zwiększamy szansę zajścia w ciażę?
napisał/a: Kajson 2014-09-30 15:20
z tym kochaniem się kilkakrotnie to chyba to właśnie działa odwrotnie, bo nasienie robi się coraz słabsze, czy jakoś tak. Podobno optymalnie kochać się raz na dwa dni.
napisał/a: wikam2 2014-09-30 17:31
Jw. + test kiedy nie pokaże się miesiączka, inaczej nie ma to kompletnie sensu ;)
szarpa
napisał/a: szarpa 2014-10-14 17:32
Test to podstawa. Potem gdybaj...