Zwichnięta rzepka

napisał/a: Kamil782 2011-04-23 21:56
Witam
Otóż pod koniec listopada 2010 roku, mocno strzeliło mi w kolanie. Po kilku wizytach lekarz oznajmił mi doszło do zwichnięcia rzepki i oderwania kawałka chrząstki stawowej (1.5cm x 0.5 cm) i najprawdopodobniej czeka mnie artroskopia. I tu nasuwa się moje pytanie czy taki kawałek tej chrząstki w przypadku czekania na artroskopię może mieć jakieś powikłania i czy do tego czasu mogę normalnie funkcjonować (tzn. spacery, rower, bieganie, basen). Dodam jeszcze, że nie odczuwam żadnych bóli w tym kolanie.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
napisał/a: lodowy pingwin 2011-09-01 00:23
Witaj Kamilu,

Ja miałem identyczną sytuacje zwichniecie rzepki , bliźniaczy uraz w zeszłym 2010 roku tylko mi to źle zdiagnozowali teraz będe się starał o odszkodowanie od szpitala bo uważam że leczenie jakie podjęli nie było właściwe. Mogę sie również podzielić licznymi radami i sugestiami z mojej strony które na pewno pomogą Ci wrócić do zdrowia i bardzo mi zależy w mojej obecnej sytuacji w które chciałbym wnieść roszczenia wobec szpitala żebyś mógł mi powiedzieć jak te leczenie przebiegało u Ciebie i z jakimi skutkami.

Proszę napisz mi maila na adres dark_lord_maralith@o2.pl i dalej się skontaktujemy przez gg albo i telefonicznie i proszę inne osoby które miały taki sam przypadek aby mi napisały jak wyglądało ich leczenie i z jakimi skutakami, prawnik mi poradził żebym takie informacje zdobył więc jak mi pomożecie będę bardzo wdzięczny i jak ktoś ma jakies pytania to prosze pisać jak będe mógł to chętnie pomogę.


Serdecznie Was pozdrawiam i licze na waszą pomoc.