ZWAPNIENIE W SIERPIE MÓZGU

napisał/a: KLAUDIA58 2009-07-02 18:32
WITAM SERDECZNIE. MÓJ PROBLEM POLGA NA TYM ZE OD MIESIACA CIAGLE BOLI MNIE GŁOWA KILKA RAZY STRACIŁAM NA KRÓTKO PRZYTOMNOŚĆ. MIAŁAM CIAGŁY KATAR POSZŁAM Z TYM DO LEKARZA KTÓRY DAŁ MI SKIEROWANIE NA RTG ZATOJ I OKAZAŁO SIE ZE TO KOSTNIAK KTÓRY MA 1 CM WIELKOSCI WPADŁAM W PANIKĘ BO NIEWIEDZIALAM CO TO JEST. Poszłam znów do lekarza i dał mi skierowanie do laryngologa. Laryngolog dał mi skierowanie na tk głowy i zatok i otórz okazało sie ze to wcale nie kostniak tylko zwapnienie w sierpie pnia mózgu. Mój nieustajacy katar po lekach przepisanych przez laryngologa minał, ale ból głowy nie mija boli mnie ciągle i mam zawroty głowy. Zawsze byłam energiczna i zywiołową osoba, a teraz jestem ospała, obolała i bez zycia. Opis badania tk brzmi: Zatoki czołowe, szczekowe, zatoka klinowa, sitowie prawidłowo powietrzne. Przegroda śladowo skrzywiona lewostronnnie. Opisywany jako kostniak w badaniu rtg cień wapnisty stanowi zwapnienie w sierpie mózgu na poz. płatów czołowych. Prosze o wytłumaczenie mi co to dokładnie oznacza, laryngolog nie chciał mi nic na ten temat powiedziec tylko kazał isc do neurologa wizyte mam za tydzien prosze o jakie kolwiek informacje. Pozdrawiam i z góry dziekuje.
napisał/a: KLAUDIA58 2009-07-05 16:37
CZY NIKT NIE POTRAFI MI ODPOWIEDZIEC NA MOJEGO POSTA. BARDZO PROSZE CHOCIAZ COKOLWIEK. NAPRAWDE NIE WIEM CO TO ZA CHOROBA SKAD MOGŁA POWSTAC. JESTEM ZDESPEROWANA BO NIC NA TEN TEMAT NIEMOGE SIE DOWIEDZIEC. PROSZE LEKARZY WYPOWIADAJACYCH SIE NA TYM FORUM O JAKIE KOLWIEK INFORMACJE NA TEMAT TEGO PROBLEMU
napisał/a: agir77 2010-01-21 14:08
Witam, właśnie otrzymałam podobne wyniki, czy mogłaby mi Pani udzielić informacji co u Pani wynikło w związku z tym cieniem wapnistym? Jest to coś poważnego czy nie?