żrenica w tym spuchniętym oku jest powiększona

napisał/a: madzik7 2006-07-20 20:15
właściwie to nie wiem co stało mi się z moim prawym okiem wstałam dzisiaj rano i miałam spuchnięte oko a dokładniej powieke górną, oko również swedzi posmarowałam ją maścią oksykort A do oka, opuchlizna nie zchodzi, po pewnym czasie zauważyłam że żrenica w tym spuchniętym oku jest powiększona, większa od tej w zdrowym oku, gdy zaświecę latarką w te spuchnięte oko to nie widzę nic z boku, a gdy popatrzę w bok oko mnie boli nie wiem co robić a do okulisty są wolne zapisy najwyżej w pażdzierniku!!! ratunku, pomocy
proszę żeby ktoś napisał co mi jest
napisał/a: jakoo 2006-07-21 10:00
1. W nagłym przypadku okulista powinien Cię przyjąć bez zapisów!
2. Podejrzewam że to jakaś alergia.
napisał/a: Toośka 2008-02-21 18:29
mam w tej chwili dokładnie taki sam problem i to w dodatku już piąty raz.
najpierw oko mnie kuje parę godzin, następnie puchnie, ropieje, swędzi niemiłosiernie; również mam problem z patrzeniem na boki, a żeby zamknąć oko muszę najpierw zmrużyć. nie mogę się nawet schylać- jakby mi ktoś igłę wbijał.
byłam u okulisty 3 razy i jedna pani doktor powiedziała, że to jęczmień. drugi raz dowiedziałam się, że to zakażenie oka, a później znowu usłyszałam, że to jęczmień.
ale chyba oko nie puchnie tak od jęczmienia, tym bardziej, że nie robi się charakterystyczna końcówka, no i- tarcie złotem (co podobno jest skuteczne) wcale nie pomaga.
a trzyma się cholerstwo co najmniej 5 dni. dostałam na to maść, która nie pomogła, ale też zalecono mi robienie okładów z takiego płynu robionego na zamówienie w aptece. jest to niezbyt wygodny sposób, ale bardziej pomocny.
jak znajdę etykietkę, to napiszę.