ZOMIREN lek

napisał/a: agullaa84 2007-06-20 00:21
Potrzebuję szybko odpowiedzi. Czy po zażyciu dużej ilości alkoholu(picie przez 5 dni od rana do wieczora)mogę podać Zomiren 1mg, aby tato mógł spokojnie spać
napisał/a: pitex 2007-08-16 19:19
Możesz zapodać staremu Zomiren po przepicu ale nie w trakcie ,najlepiej w trakcie pięciodniowego picia załatw 1 gieta włada i dosypuj staremu do wódy jak sie skończy wład to zapodaj staremu benzo ale nie zomiren bo to shit jest załatw mu xanax 2mg i i idz po piwo otworz butelke tudziez puszke i wrzuć staremu xanax 2mg do piwa jak pujdzie sapć na drugi dzien zapodaj mu liścia w twarz i deaj następne 2mg żeby ci niemarudził na kacu ,później pewnie znowu będzie miał ochote się nachlać to tym razem kup włada z 2g najlepiej i załatw klonazepam i wymieszaj z władem 50na50 (pół na pół) wsyp staremu do wódy 500mg włada wymieszanego z klonem + możesz dla finezji dozucic MDMA najlepiej wisienke albo smerfa ,stary popadnie w stan psychotyczny na wskutek zbyd duzej ilosci dopaminy w sympasie miedzy neuronami psychoza ma przebieg podobny do schizofrenicznej psychoty wiec staremu niezle odbije ,prawdopodobnie przyjadą R po niego i zawioza na psychiatryk tam dostanie neuroleptyki i benzo i mu minie ale fazke bedzie miał dalej heheh... i to wszystko na koszt NFZ nieźle obmyśliłem co nie...
napisał/a: klapouszek2 2007-08-19 00:35
pitex napisal(a): nieźle obmyśliłem co nie...


ciekawe na czym akurat byłeś jak to obmyśliłeś i zastanawia mnie czemu tego posta jeszcze nikt nie usunął? W każdym razie plan nawet do połowy by nie został zrealizowany bo podejrzewam, że R by się już dużo wcześniej pojawiło niż założyłeś. Co do pytania założycielki posta to łączenie takich leków z alkoholem jest niebezpieczne i nie jest się w stanie dokładnie przewidzieć jakie mogą być skutki - dlatego moja odp brzmi NIE ale to i tak juz za późno.
napisał/a: pitex 2007-08-19 09:51
Więc tak , zakładając że zomiren jako najtanszy lek z grupy benzodiazepin i jako generyk jest shitowy i jego dzialanie jest niepelne ,ale podawanie leków z grupy benzodiazepin do alkoholu lub podczas ciagu alkoholowego podczas przerw miedzy piciem jest ryzykowne poniewaz zomiren - alprazolam działa hamujaco (na układ GABA) na struktury osrodkowego ukladu nerwowego i alkohol poteguje jego dzialanie co moze doprowadzic w duzym stezeniu do zapasci oraz spiaczki w rezultacie tego zwiodczenia miesni i zatrzymanie oddechu i śmierc w wyniku niedotelenienia (uduszenia sie) wiec odradzam podawanie jakich kolwiek lekow , tak na marginesie ,ktos kto dlugo pije i ma checi zucenia alko ,moze zastosowac babcina kuracje odwykowa min. duzo mineralnej ,sok pomidorowy(potas) duzo witamin,oraz ruchu i trzeba przedewszystkim znalesc zajecie ,a jak niepomoze to do psychoterapeuty albo psychiatry sie udac i walczyc z nalogiem ...