ZOLTE UPLAWY

napisał/a: mamuska:) 2009-07-03 09:16
WITAM, MAM PROBLEM I BARDZO PROSZE O RADE. OD JAKIEGOS CZASU ZNOW MAM UPLAWY, TYM RAZEM ZOLTE, CIAGNACE SIE, RACZEJ BEZ ZAPACHU, NIE ODCZUWAM TEZ SWEDZENIA ANI PIECZENIA (WYGLADAJA JAK SKRZEPY TYLKO ZE ZOLTE) CO DZIWNE W POCHWIE MAM JAKOS KULKE, SREDNICY ZIELONEGO GROSZKU! MAM NADZERKE I UPLAWY NIEMAL CALY CZAS, ALE TE SA INNE NO I TA KULKA. OD 2 MIESIECY NIE WSPOLZYLAM, DO HIGIENY INTYMNEJ UZYWAZ ZELU 'AA' Z KWASEM MLEKOWYM. UMOWILAM SIE JUZ NA WIZYTE DO LEKARZA ALE DOPIERO NA PIATEK TAKZE JESZCZE TYDZIN CZEKANIA! CZY SA JAKIES SRODKI DOSTEPNE BEZ RECEPTY KTORE MOGLA BYM ZASTOSOWAC,TE UPLAWY SA DOSC OBFITE I BAAARDZO UCIAZLIWE!
Z GORY BARDZO DZIEKUJE ZA POMOC
POZDRAWIAM
napisał/a: millo1 2009-07-06 09:11
jedyne, co mi przychodzi do głowy, to po prostu łykanie lacibios femina, podmywanie sie płynem do higieny intymnej z kwasem mlekowym i ew. przemywanie okolic intymnych tantum rosa. noś też przewiewną bieliznę i często zmieniaj wkładki. nie wiadomo, o jakiej etiologii są te upławy, więc co do leków, to bedzie musiał na podstawie badań lekarz doradzić
napisał/a: mamuska:) 2009-07-06 20:53
Czekolada-dziekuje!
napisał/a: katerina21 2009-08-17 14:47
Pro Vag jest lepszy :) jak dla mnie bo też mam problemy z upławami. Daj znać Czy wszystko wyleczone - pozdrawiam