żółta wydzielina

napisał/a: jpkrk 2011-12-27 08:55
Od kilku miesięcy z mojej pochwy wydziela sie żółta wydzielina z grudkami jest tego bardzo duzo i nie mam pojęcia co to jest . Może miał ktos cos podobnego?
napisał/a: piotrosiama 2011-12-27 09:34
Te objawy z dużym prawdopodobieństwem wskazują na infekcję. Zapisz się do ginekologa.
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-27 09:57
Od kilku miesięcy???? Wizyta u ginekologa niezbędna.... nie czekaj dłużej. Bez pomocy lekarza się nie obejdzie.
napisał/a: jpkrk 2011-12-27 11:30
piotrosiama13 napisal(a):Te objawy z dużym prawdopodobieństwem wskazują na infekcję. Zapisz się do ginekologa.

nie pojde do ginekologa bo jestem nieletnia a z mama odpada. Mam w domu crotrimazolum przeciwgrzybiczne bo czytalam na forach ze moge miec grzybice. Moze po tym przejdzie
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-27 11:36
jpkrk napisal(a):
piotrosiama13 napisal(a):Te objawy z dużym prawdopodobieństwem wskazują na infekcję. Zapisz się do ginekologa.

nie pojde do ginekologa bo jestem nieletnia a z mama odpada. Mam w domu crotrimazolum przeciwgrzybiczne bo czytalam na forach ze moge miec grzybice. Moze po tym przejdzie

żółta wydzielina od kilku miesięcy to już stan poważniejszy zastosuj globulki crotrimazolum 6 szt przez 6 kolejnych dni. Jeśli to nie pomoże to wizyta u ginekologa niestety konieczna.
Ale ja bym na Twoim miejscu sie nie bawiła w lekarza.
napisał/a: jpkrk 2011-12-27 11:37
Jetta napisal(a):
jpkrk napisal(a):
piotrosiama13 napisal(a):Te objawy z dużym prawdopodobieństwem wskazują na infekcję. Zapisz się do ginekologa.

nie pojde do ginekologa bo jestem nieletnia a z mama odpada. Mam w domu crotrimazolum przeciwgrzybiczne bo czytalam na forach ze moge miec grzybice. Moze po tym przejdzie

żółta wydzielina od kilku miesięcy to już stan poważniejszy i maść nie pomoże. Zakup ew. globulki crotrimazolum 6 szt i zastosuj przez 6 kolejnych dni. Jeśli to nie pomoże to wizyta u ginekologa niestety konieczna.

W jakiej cenie są tak +/-
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-27 11:39
ok 5 zł ale nie jestem pewna czy są dostępne bez recepty :/
napisał/a: jpkrk 2011-12-27 11:41
Jetta napisal(a):ok 5 zł ale nie jestem pewna czy są dostępne bez recepty :/

nie strasz mnie dzisiaj pojde do apteki . A jak bede stosowac ten krem jak jest napisane na ulotce to moglo by pomoc?
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-27 11:47
jpkrk napisal(a):
Jetta napisal(a):ok 5 zł ale nie jestem pewna czy są dostępne bez recepty :/

nie strasz mnie dzisiaj pojde do apteki . A jak bede stosowac ten krem jak jest napisane na ulotce to moglo by pomoc?

raczej nie.maść złagodzi jedynie swędzenie i pieczenie ale infekcji nie wyleczy.
A ile masz lat? Może jak zapytasz ginekologa to Cię przyjmie bez rodzica,.
napisał/a: jpkrk 2011-12-27 11:49
Jetta napisal(a):
jpkrk napisal(a):
Jetta napisal(a):ok 5 zł ale nie jestem pewna czy są dostępne bez recepty :/

nie strasz mnie dzisiaj pojde do apteki . A jak bede stosowac ten krem jak jest napisane na ulotce to moglo by pomoc?

raczej nie.maść złagodzi jedynie swędzenie i pieczenie ale infekcji nie wyleczy.
A ile masz lat? Może jak zapytasz ginekologa to Cię przyjmie bez rodzica,.

16 za 2 miesiace 17
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-27 11:57
mozesz spróbować. Powiedz jaka jest sytuacja jak nie dostaniesz globulek bez recepty.
napisał/a: jpkrk 2011-12-27 11:59
dobra ide do apteki bo mieszkam obok niej to sie zapytam