żółta wydzielina

napisał/a: ~Anonymous 2011-12-28 16:26
jpkrk napisal(a):
Jetta napisal(a):
jpkrk napisal(a):powiedziałam o tym mamie juz jakies tabletki na recepte bede miec

dobrze zrobiłaś :) powodzenia w leczeniu :D

jeszcze zaczela na mnie krzyczec czemu jej wczesniej nie powiedziałam ;)

no i bardzo dobrze :P należało Ci się :P "parę miesięcy" to stanowczo ZA DŁUGO! Następnym razem zadbaj o to szybciej! To nic wstydliwego.
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-28 16:52
Dobrze zrobiłas teraz umówcie sie z mamą na wizyte do ginekologa !!!!!!!!!!! i pamiętaj nie ma sie czego bac
napisał/a: jpkrk 2011-12-28 20:32
i jeszcze jedno bo mama powiedziala ze poczeka na zewnatrz gabinetu to co powiedziec np. jak bedzie jakas starsza specjalistka zeby nie mowila mamie o tym ze nie jestem dziewica jak to powiedziec jak przekonac
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-29 11:51
Nie wiem jakie są relacje między tobą a twoją mamą o takich sprawach przewaznie córki rozmawiaja z mamami jesli maja jakies problemy nawet czasem zdarza sie ze relacje córka-ojciec rozmawiają o takich sprawach moze warto porozmawiac na ten temat z nią i tyle ,co do lekarza to nie wiem czy lekarz informuje o wszystkim mame moze tylko ze faktycznie masz infekcje i powie o ewentualnym leczeniu tylko
napisał/a: jpkrk 2011-12-30 13:27
juz po wizycie mam jakas infekcje grzybiczna
napisał/a: piotrosiama 2011-12-30 13:39
O czym od początku pisałyśmy.
napisał/a: jpkrk 2016-06-03 14:23
Wspolzylam w 15 na 16 dzień cyklu Seks przerywany. Trzy dni później bolał mnie jajnik i skurcz macicy miałam przez ok 30 min obstawiam ze to była Owulacja. Ostatni okres wystąpił u mnie 13 maja. Wczoraj pojawiła mi się jakaś żółto zielona infekcja. Zażylam flucofast mam 4 tabletki po 150 mg co ile je przyjmować?
napisał/a: Cogita 2016-06-23 12:53
Jesli coś sie dzieje trzeba odwiedzić ginekologa a nie czekać. Bo zdrowie jest najwazniejsze. Gdy pierwszy raz dostalam zapalenie pęcherza od razu poszłam do ginekologa i zapisał mi urofuraginum. Teraz sama kupuje w aptece bo jest bez recepty. Ale do lekarza zawsze trzeba udac się niezwłocznie.
napisał/a: Siatkareczka 2016-06-23 16:58
ja zrobiłąm to samo, jak nie wiedziałam że urofuraginum jest bez recepty to chodziłąm do gienkologa, teraz mogę szybciej kupić w aptece jak mi coś się zaczyna dziać.