żołądek

napisał/a: mortadella99 2014-02-12 16:16
witam
mam 37 lat. jestem niska i mam nadwage. od jakiegos czasu jestem na diecie. jem zbilansowane posilki co dwie godziny. jedzenie jest pelnowartosciowe. tylko ze cierpie na nadwrazliwosc blony sluzowej zoladka. i odkad jestem na diecie strasznie mnie boli i wymiotuje. w ciagu dnia nie jest tak zle najgorzej jest wieczorem. ostatni posilek jem okolo 19 a chodze spac kolo 24. i juz od 22 jest naprawde strasznie. boli i wlasnie wtedy najczesciej wymiotuje. co robic?
napisał/a: ~Anonymous 2014-02-13 09:05
Udaj się do lekarza. Trzeba wykonać gastroskopię. Nie rozumiem stwierdzenia "nadwrażliwość błony śluzowej żołądka"- dla mnie jest to jednoznaczne ze stanem zapalnym. A w Twoim wypadku nie leczonym. Pozdrawiam.
napisał/a: mortadella99 2014-02-13 14:02
gastroskopii jeszcze nie mialam robionej. Natomiast kilkakrotnie juz lekarz na pogotowiu stwierdzil zapalenie bez gastroskopii a ze kilka razy sie to juz zdarzalo stad jego teoria o nadwrazliwosci.tylko ze jak do tej pory zapalenie zawsze zdarzalo sie po czyms 'konkretnym' typu przejedzenie czy za duzo alkoholu. I tak mnie teraz to zaskoczylo. Jestem na diecie uwazam a objawy te same.
napisał/a: karolina886 2014-05-29 15:29
moze warto zrobic kod metaboliczny?
napisał/a: ~Anonymous 2014-05-30 09:32
karolina886 napisal(a):moze warto zrobic kod metaboliczny?

W każdym Twoim poście jest mowa o kodzie, notabene bardzo drogim. Reklama?
napisał/a: karolina886 2014-05-30 16:24
Nie uwazam to za reklame, tylko jakbys nie mogl(a) nigdy schudnac i kazdy lekarz by ci mowil ze to wina zaawansowanej niedoczynnosci tarczycy a przy tym jeszczez bole zoladka i uczucie "puchniecia"po niektorych produktach to kazdyby sie zastanawial co zrobic. A zrobienie samego kodu? Owszem drogi - zgadzam sie. Ale ja nie zaluje. Akurat mam na 201 produktow. Uwierz mi,ze uregulowanie hormonow tarczycy jest bardzo ciezkie i nie mialam zielonego pojecia,ze jedzenie ma taki wplyw. Moge ci pokazac jak to wyglada...
napisał/a: wikam2 2014-05-31 22:10
A ja uważam to za reklamę, więc ostrożnie. Na razie ostrzeżenie.
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-05-31 22:19
karolina886 napisal(a):Nie uwazam to za reklame, tylko jakbys nie mogl(a) nigdy schudnac i kazdy lekarz by ci mowil ze to wina zaawansowanej niedoczynnosci tarczycy a przy tym jeszczez bole zoladka i uczucie "puchniecia"po niektorych produktach to kazdyby sie zastanawial co zrobic. A zrobienie samego kodu? Owszem drogi - zgadzam sie. Ale ja nie zaluje. Akurat mam na 201 produktow. Uwierz mi,ze uregulowanie hormonow tarczycy jest bardzo ciezkie i nie mialam zielonego pojecia,ze jedzenie ma taki wplyw. Moge ci pokazac jak to wyglada...


Tak 29 maja o 10:04 nie wiedziałaś co to kod metaboliczny:

karolina886 napisal(a):slyszalam o preparacie z żeń szeniem + magnez i b6. Ale o kodzie matablicznym? Mozna cos wiecej?




A o 10:11 już miałaś go za sobą:

karolina886 napisal(a):Ja mialam robiony kod metaboliczny wlasnie w Vimedzie.


Kodem na teraz jest słowo.... użyjesz go jeszcze raz, albo słowo Vimed a kod zamieni się na ban i delete spamu .
napisał/a: wikam2 2014-05-31 22:21
Marcin czytałam te posty zanim napisałam i w sumie to nie wiedziałam już czy ja jestem szurnięta czy z kim innym coś nie tak. Uspokoiłeś mnie............:P :)))))