Zniszczona skóra po atredermie 0,05

napisał/a: zaniepokojonaa1 2015-09-04 13:42
Mam problem, otóż używałam przez jakiś czas atredermu 0,05% na przebarwienia na ciele (brzuch i pośladki) i w tych miejscach mam teraz jeszcze większe przebarwienia ze względu na popalenia atredermem i zaczerwienioną skórę, mimo, że wygląda na zagojoną... W jaki sposób mogę z tym walczyć? Próbuję żelu aloesowego z Gorvity, linomagu (chociaż sama nie wiem, czy słusznie). Błagam o pomoc, bo jestem załamana...
napisał/a: doloress10 2015-09-11 12:50
Witam. prosze spróbować bapantenu baby, działa gojąco na uszkodzona skóre lub nierafinowanego masła shea (w eko sklepach lub na allegro). Mozna tez robić okłady z rozgotowanego siemienia lnianego. trochę to pracochłonne, ale ukoi skórę. Zmiany po atredermie z czasem zejdą, ale to trochę potrwa. Ja kiedyż poparzyłam dekolt i ramiona. Smarowałam wtedy zwykłym kremem nivea. To było wiele lat temu,. wtedy nie było innych wynalazków. Może tez Pani spróbować zwykłego kremu nivea kilka razy dziennie.
zelu Gorvita nie polecam, ponieważ w swoim składzie zawiera glikol propylenowy oraz DMDM Hydantoin (pochodna formaldehydu), które wbrew pozorom dodatkowo drażnią uszkodzona skórę. pozdr
napisał/a: zaniepokojonaa1 2015-09-14 13:31
Dziękuję serdecznie za odpowiedź!
napisał/a: Karolinka17 2017-05-08 14:41
Cześć zaniepokojona. Jak poradziłaś sobie z problemem wiekszych przebarwień na pośladkach po Atrederm ? Czym to leczyłaś i jak długo?Czy skóra po jakimś czasie jednak wyjaśniała lub wróciła do poprzedniego kolorytu?