Znamie na plecach

napisał/a: ~Anonymous 2007-08-21 09:36
A mianowicie od dziecka czyli 17 lat mam "myszke" na plecach znamie wielkosci ok 6-8 cm. Roznie mowia o jej wycinaniu dlatego chcialabym zapytac was czy ktos sie poddawal wycinaniu myszki ? I czy powinno sie ja wycinac??
napisał/a: Ania_204 2007-08-22 20:24
Witam.
Jeśli chodzi o usuwanie znamion obecnie są podzielone zdania. Ja miałam usuwane podobne znamiona. Jeśli masz jakieś wątpliwości najlepiej zgłosić sie do dermatologa bądz onkologa. Do dermatologa szybciej sie dostaniesz. Pozdrawiam.
napisał/a: ~Anonymous 2007-08-23 09:03
Byłam u dermatologa to mowi wycinac, a bylam u onkologa i mowi zostawić każdy mówi jak chce...
napisał/a: Ania_204 2007-08-23 13:30
Witam. Jeśli Cię to niepokoi to wytnij. Nic nie stracisz, a będziesz czuła sie bezpieczniej bez dodatkowego problemu. Oni to wyślą od badania histopatologicznego i wtedy wyjdzie z czego to jest zrobione. Decyzja nalezy do ciebie. Pozdrawiam. Życzę zdrowia.
napisał/a: ~Anonymous 2007-08-26 17:01
mowia ze jak sie to wytnie to jest zagrozenie nowotwora i na odwrot jesli sie nie wytnie to tez jest..
napisał/a: Ania_204 2007-08-27 14:25
Witam. Nie mogę zgodzić sie z takim myśleniem. Czy to bedzie nowotworowe to już może wykazać badanie histopatologiczne. Czy onkolog powiedział,że to nowotworowe? Myślę,ze nie. Decyzja należy do pani. Pozdrawiam.

P.S. Ja osobiście bym to wycięła, ale proszę mną sie nie sugerować.