Znalazłam lekarstwo na trądzik.

napisał/a: kingaa84 2007-10-16 13:39
Hej o paru lat walcze z trądzikiem, praktycznie nic mi nie pomagało.

Ostanio kupiłam super mydełko (niewiem czy moge podać nazwe, czy
powiedzą ze reklama, jak ktos zainteresowany to pisać).

Mydełko ma w swoim składzie nanosrebro.

Po paru dniach użytkowania wszytko zaczeło się ladnie goić a po paru
tygodnaich prawie juz nić nie mam.

i najważniejsze nic nowego nie wyskakuje.

W opisie pisze że mydełko pomaga też na innego rodzaju choroby
skóry, ale tego na szczeście testować nie musze.

I co najważnijesze cena tego mydełka jest bardzo niska

Pozdrawiam
napisał/a: Atka 2007-10-21 21:41
Hej proszę o dokładne namiary na to mydełko. Dziękuję
napisał/a: kingaa84 2007-10-22 09:26
Mydełko jest w aptekach, ale czsami trzeba sie nabiegać bo nie we wszytkich.

Ja kupuje na allegro, wpisz tam mydełko naturalne z nanosrebrem i napewno coś znajdziesz.

Pozdrawiam
napisał/a: klapouszek2 2007-10-26 00:03
wystarczy zamówić - to po prostu apteka sprowadzi - biegać nie trzeba, a cena coś ok 4zł A więcej o mydełku tu: http://www.mydelkonaturalne.com.pl.
napisał/a: kingaa84 2007-10-29 23:03
Mi apteka nie chciała sprowadzić mydełka w płynie :(
napisał/a: bapi23 2007-11-19 00:36
Kolejna reklama sprzedawcy z allegro? Niech ktoś jeszcze napisze że to działa, zanim kolejne osoby dadzą się nabrać!
napisał/a: doloress10 2007-11-20 14:53
>Do wszystkich niezdecydowanych>
Jakiś czas temu natknęłam się na fantastyczne, rewelacyjne opisy właściwości mydełka naturalnego z nanosrebrem. Pomyślałam sobie, że skoro mydełko ma atest i wynalazł je polski dermatolog, to musi coś w tym być.
Następnego dnia poszłam do apteki w poszukiwaniu owego mydełka. Udało mi się je kupić za 4,20zł. Niestety zużyłam już całe mydło i rezultów nie ma żadnych. Mydło to pachnie jak szare mydło "Biały Jeleń" i wg mnie właściwości cudowych nie posiada.
Ja trądzika nie wyleczyłam pomimo codziennego używania.
Pozdrawiam
napisał/a: kingaa84 2007-11-21 09:50
A trzeba kupować w ciemno ?
Można przecież spytać o rade dermatologa :)

A co do kwesti reklamy, można je dostać w aptekach.
napisał/a: arya100 2012-01-12 14:44
Coś jest w tym srebrze, mne też zupełnie przeszły objawy i do tej pory nic nie wraca po zastosowaniu srebra. ylko ja użwałam jakiś anybakteryjny tonik z nanosrebrem Ag 123 ( ag o symbol srebra więc chyba tż niejest to reklama). Polecam gorąco naprawdę super rezulaty i dość szybko widoczne.
pozdr
napisał/a: kasia123144 2012-01-12 18:23
Mam nadzieję, że pomoże.
Bardzo dziękuję:)
napisał/a: moreorless 2012-11-03 11:52
wydaje mi się, że takie mydełko (o ile faktycznie zawiera to , co ma zawierać) musi mieć niezłe właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, a i drogie nie jest poeksperymentować można, ja ostatnio przymierzam się do nieco droższego eksperymentu trioxil.pl - znacie to? To ponoć bardzo dobrze oczyszcza skórę i zmniejsza pryszcze, ale jeszcze nie próbowałam
napisał/a: damwian 2013-07-04 15:03
dla mnie najlepszy lek na trądzik to nonacne.pl, jak dotąd mnie nie zawiódł, a miałam wielkie problemy z pryszczami na plecach i na twarzy