Zmiany skórne na penisie i nie tylko

napisał/a: kwejk 2012-02-18 22:28
Witam od około miesiąca na penisie (i nie tylko- także podbrzusze) pojawiły mi się zmiany skórne przypominające wrzody ? pryszcze ? nie występują one w grupie tylko w rożnych miejscach, nieraz pojedyńcze. Zmiany te NIE sa bolesne ani swendzoce.

Chciałbym zaznaczyć że mam jedną partnerkę sexualną od 7 lat, o higiene dbam nadmiernie - conajmniej jeden prysznic dziennie z użyciem środków do higieny intymnej.

Na początku myślałem że przyczyną może być proszek do prania jednakżę jego zmiana nie pomogła, to samo z prezerwatywami.

Wizyta u dermatologa odpada gdyż przebywam za granicą i brak narazie czasu na wizyte u lekarzy.
napisał/a: wikam2 2012-02-19 12:25
Witaj,
Zgodnie z regulaminem na forum nie wolno zamieszczać zdjęc ani odnośników do nich jeśli zawierają intymne części ciała.
Jak zatem pokazać w czym tkwi problem?
Jesli/kiedy ktoś odpowie na Twoje zapytanie linki do zdjęć prześlij mu na pw ;)
napisał/a: tomek241 2012-02-19 15:06
Podobna dyskusją toczy się tutaj:
http://commed.pl/krostki-na-mosznie-vt73548.html
Poczytaj sobie o takich lekach jak: maść szałwiowa, tormentiol, tribiotic - w wątku, do którego link podałem powyżej, zamieszczam linki do opinii Internautów którzy chwalą sobie te leki.
Ja korzystałem z tych dwóch pierwszych(7 dni tormentiol bo go nie można stosować zbyt długo co wynika z kumulowania się kwasu borowego w organizmie) a potem maść szałwiowa.