zmiana barwy głosu

napisał/a: peggybrown1 2013-01-23 18:31
Witam! mam 18 lat i dość nietypowy problem. Otóż mój głos jest bardzo miękki, dziecinny, a gdy się zdenerwuję staje się piskliwy,co często staje się powodem do śmiechu wśród innych ludzi. Ja sama go nie lubię, przeszkadza mi nawet w załatwieniu czegoś przez telefon do np urzędu. Dostaje odpowiedź od pani po drugiej stronie słuchawki, że mam bardzo dziecięcy głos i jeśli chce coś załatwić, to mam się wstawić osobiście, ponieważ ona nie jest pewna co do mojej pełnoletności... Chciałabym mieć ładny, kobiecy głos . To naprawdę wygląda komicznie! jestem wysoką szatynką, dobrze zbudowaną i wszystko jest okej, dopóki się nie odezwę. Jest to moj największy i jedyny kompleks. Z tego powodu chcę zadać kilka pytań. Czy jest możliwa zmiana barwy głosu? choć odrobinę go pogrubić? czy są na to jakieś ćwiczenia? w domu? może ze specjalistą? lub jakieś zabiegi/ operacje? bardzo proszę o odpowiedź. pozdrawiam.
napisał/a: majster123 2013-01-31 18:00
Witam, mam podobny problem. Czy jest w ogóle możliwa zmiana barwy głosu? Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam!