Zmęczenie wpływa na seks?

napisał/a: bangbang 2015-06-05 10:14
Witam. Wczoraj miał miejsce incydent, który trochę mnie zaniepokoił. Popołudniu kochaliśmy się z dziewczyną, zeszło nam ponad godzinkę, doszedłem dwa razy, wszystko było super. Potem wpadliśmy na pomysł, żeby pójść na rowery, więc zjeździliśmy tymi rowerkami ok. 20 kilometrów. Wyjechaliśmy po 17 i po jakichś trzech godzinkach byliśmy w domu. Po tych 20 kilometrach na rowerze czuliśmy się nieco zmęczeni, ale była ochota na seks. No więc koło godziny 22 wzięliśmy się do pracy. Do pierwszego orgazmu było super, jednak kiedy chciałem zmienić gumkę penis opadł i co prawda przy próbach stymulacji przez partnerkę unosił się, ale jak tylko chciałem w nią wejść zaraz opadał. Potem ja sam złapałem stres i już w ogóle nie stanął. Kolega mi kiedyś mówił, że miał podobnie kilka razy, kiedy był zmęczony, albo doszedł wcześniej kilka razy. Dziewczyna przeszperała jakieś fora i też mówiła, że tam ludzie pisali, że tak się dzieje czasami i mówi mi, że nic się nie stało, że tak się zdarza itd. Mimo to ja się głupio czuję. :(

Raz już tak miałem, ale wtedy zestresowałem się tym, że byliśmy w domu, a moi rodzice siedzieli na parterze i tak głupio jakby ktoś coś usłyszał itd. Poza tymi dwoma razami zawsze mamy dobre stosunki, w których każde z nas osiąga po kilka orgazmów. Ten sprzed wyjazdu na rowery również był świetny, a potem klapa. Czy to faktycznie zmęczenie, a potem stres? Jesteśmy razem pół roku, seks uprawiamy od trzech miesięcy. Generalnie jest to dziwne, bo psychiczną ochotę miałem, pierwszy orgazm był, ale jak chciałem zacząć drugi (a w sumie w skali dnia już czwarty) raz to nie mogłem go postawić. Proszę o szybką odpowiedź.