Zmeczenie

napisał/a: tiktak14 2011-04-12 23:23
Witam
mam 16lat

W sumie nie nawet od czego zacząć, i do jakiego działu wrzucić mój przypadek, wiec po prostu opisze cały problem.

Od pewnego czasu (powiedzmy rok może więcej) odczuwam zmęczenie, wymęczenie całego organizmu. Ostatnio sie to nasiliło(potrafię spać 4h i być zmęczony cały dzień tak samo jak śpię 15h, normalnie śpię 9h ide do szkoły wracam śpię 2-4h mam parę godzin dla siebie i idę znowu spać, ciągle będąc zmęczonym) wiec poszedłem do szpitala to zbadać. Mailem pewną "arytmie" serca i myślałem ze to przez to. Po 3tyg w szpitalu i przebadaniu mnie całego nic nie stwierdzono, wiec dostałem skierowanie do psychologa. Lecz i tu nic nie pomogło po 2 miesiącach wizyt stwierdziłem ze to i tak do nikad nie prowadzi. I tak zostałem z tym problemem sam.

Nie wiem tez od czego to zmęczenie sie wzięło, mam dobrych przyjaciół,rodzinę,dziewczynę,oceny w szkole,hobby.Wszystko się układało ale teraz zaczyna się walić(na nic nie mam sil) ... Co prawda zawsze bylem trochę cichy, trzymałem się z boku ale mi to nie przeszkadzało, zawsze bylem sobą. Ale teraz najlepiej określa mnie taki nihilizm, ignoruje większość rzeczy co mnie otacza i apatia. A przez to zmęczenie nasila się to.

Próbowałem już naprawdę wielu rzeczy na własna rękę: zmiany diety, witamin, uprawianie sportu, medytacja, spanie na podłodze, spanie po południu i wstawanie w nocy, brałem melatoninę, czytałem poradniki o motywacji celowości itp.

Proszę tylko żeby odpowiedzią nie było "dorastasz, postaraj sie to przeczekać"
jestem naprawdę w zlej sytuacji i to się pogarsza wiec proszę o wszelka pomoc.
napisał/a: tiktak14 2011-09-20 11:33
Odświeżam posta moze ktos pomoże