Zmęczenie, senność, interpretacja badań krwi

napisał/a: manfred__86 2014-08-09 11:12
Witam, mam 27 lat i od 2,5 miesiąca dokuczają mi pewne objawy, a mianowicie zmęczenie, senność, bóle głowy, łapanie zadyszki, ciężkie oddychanie, szumy i zatykanie uszu. Do tego czasami dochodzą tiki rąk i ich drżenie, szczególnie po jakimś wysiłku. Mam także zaburzenia widzenia, tzn. niby widzę normalnie i wyraźnie, ale tak jakby przez szybę, mam wrażenie podpuchniętych oczu, ciężko to dokładnie określić. Miewam lepsze i gorsze dni. Zrobiłem badania krwi, które wkleję poniżej. RTG płuc jest bez zarzutu. Byłem u swojego laryngologa, ponieważ myślałem, że to zatoki. Dodam, że miałem zabieg prostowania przegrody w zeszłym roku w styczniu. Pan doktor powiedział, że mam tylko lekko pogrubioną śluzówkę, ale to normalne po tym zabiegu i powinno samo przejść z czasem. Na wszelki wypadek zalecił 1,5 miesięczną kurację lekiem Fanipos oraz Flixonase capsule. Nie pomogło. Zmieniłem dietę, zacząłem jeść więcej pełnoziarnistych produktów oraz warzyw, do tego biorę witaminy. Bez skutku. Jestem z zawodu kierowcą i praktycznie siedzę za kółkiem przez 8 -10 godzin, z małymi przerwami. Zacząłem się zastanawiać czy to nie jest przypadkiem wina kręgosłupa, bo mam już problem z odcinkiem lędźwiowym, który jest wypłaszczony i boli. Fizjoterapeuta zalecił mi ćwiczenia na ten odcinek. W zeszłym tygodniu był okres w którym czułem się całkiem dobrze, prawie w ogóle, a nawet wcale nie odczuwałem dolegliwości. Jednak 3 dni temu podnosiłem coś ciężkiego ponad głowę, a rano obudziłem się z bólem potylicy i objawy wróciły...
Bardzo proszę o interpretację wyników badań krwi. Mój lekarz rodzinny stwierdził tylko, że "ma Pan trochę gęstą krew" i zalecił Akard, z tym że wybieram się także do lekarza od płuc i mam to z nim skonsultować (co ma płucny do tego?). Proszę o jakieś rady.

Pozdrawiam