Zmęczenie, senność i bóle całego ciała

napisał/a: Mężczyzna26lat 2013-07-23 22:07
Dzień dobry,
Poniżej moje objawy, problem z nimi trwa już ok. roku.

Ciągła senność i zasypianie (czasem śpię 15h na dobę) W ciągu dnia ok 4 -5 godzin jestem aktywny. Pozostały czas to albo śpię, albo nie mam siły nic zrobić i leżę). Teraz mam urlop, jak w czasie chodzenia do pracy żeby jakoś funkcjonować przez te 8 godzin wypijałem dziennie z litr - 1,5 litra napojów takich jak red bull, tiger.
Problemy z koncentracją, zapamiętywaniem, myśleniem, czytaniem ze zrozumieniem. Czasem w trakcie myślenia o czymś zapominam "po co o tym myślę" i o czym tak właściwie myślę itp.
Mrowienie kończyn
Bóle głowy i zawroty głowy
Bardzo duże bóle stawów i mięśni (właściwie ciągłe lub prawie ciągłe) zwłaszcza w ramionach.
Strzelanie w stawach (głównie w kolanach i ramionach)
Ból całego ciała i problemy np. z podniesieniem się z łóżka


Miałem robione podstawowe badania krwi i wszystko wychodzi w normie. Lekarz nie chce mi dać skierowania do specjalisty żadnego, więc pójdę prywatnie. Ale nie wiem czy to się kwalifikuje do neurologa czy reumatologa, czy może kogoś innego? Proszę o pomoc, tak się nie da żyć. I czy może jeszcze jakieś badania zrobić dodatkowo ?
napisał/a: ~Anonymous 2013-07-23 23:14
Bóle głowy,zawroty,mrowienie kończyn,bóle ramion=>rtg odcinka szyjnego+ortopeda można się wspomóc maściami przeciw zapalnymi+lampa infrarot+masaż+odpowiednie ćwiczenia (mogę podać jak chcesz spróbować samemu, jeśli nie wyjdzie jakieś skrzywienie na obrazie rtg)
Ciągła senność i zasypianie=> żelazo,magnez,potas,żeń-szeń,dużo wody. 0 energetyków..
Koncentrację i pamięć można wspomóc ogólnie dostępnymi bez recepty środkami.
Jeśli OB i morfologia w normie to raczej nie ma stanu zapalnego co za tym idzie zapalenia stawów. Pozdrowienia.