Zły wynik krwi

napisał/a: Funkky 2009-11-23 16:16
Witam, może zacznę od początku. Wszystko zaczęło się zwykłym przeziębieniem, ktore zwalczałem jakimiś lekami typu Nimesil, Efferalgan, Cirrus(wszystko od lekarza). Gdy było już dwa dni "ok" wybralem się do kina...niestety akurat kiedy wracałem zaczął padać deszcze i wiał zimny wiatr i wszystko wrocilo tylko mocniej. Przez ponad tydzien gorączka nie spadała mi bez pomocy pyralginy w czopkach i apapu(do tego antybiotyk i kuli hompatyczne(?)). 2-3dni temu wszystko zaczęło być okej, gorączki brak albo max 37,5, czuje się już lepiej tylko jestem osłabiony jeszcze, ale to pewnie dlatego, ze od 4 listopada siedze w domu. Niestety dziś byłem na badaniach krwi i lekarz straszny krzyk odnosnie mojego zwiększonego OB, które wynosiło 82. Chciała wysłać mnie do szpitala, ale nie zgodziłem się, gdyż czuje się dobrze, a ona sama twierdzi, ze powinienem unikać ludzi chorych.

I tu jest moje pytanie ? Co oznacza to OB = 80 ? Wydaje mi się, że lekarka nie powiedziała mi wszystkiego ponieważ upierała się, ze MUSZE podpisać oświadczenie, że nie zgadzam się na szpital, do tego dała mi swój numer telefonu prywatny abym zdawał jej codziennie relacje jak się czuje itp. Wynika z tego, że ona sama się boi, a najgorsze w tym jest to...ze ja czuje się swiętnie w porównaniu do tego co bylo wczesniej.

Z góry dziękuje za odp.
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-11-23 16:50
Taki wyniki oznacza, że w oragniżmie jest dość duży stan zaplany, jednka nie mówi nic o jego umiejscowieniu.
napisał/a: dimedicus 2009-11-23 16:56
Jakie są inne wyniki badań,czy wykonano badanie ekg.Tak wysokie OB wskazuje na bardzo stan zapalny (mogą to być stany infekcyjne i nie infekcyjne) choroby serca,zmiany tarczycowe.W związku że panuje AH1N1 zachodzi podejrzenie( przy tak osłabionym organizmie)że Możesz być chory.Lepiej było dla własnego zdrowia wykonać badania szpitalne)