Zły kąt nachylenia szyjki macicy

napisał/a: elzza.7 2014-08-27 12:58
Witam, od zawsze zmagam się z okropnymi bólami kręgosłupa podczas okresu, boli jakby dosłownie pękał, a ból promieniuje do podbrzusza, za każdym razem doraźnie brałam efferalgan codeine, ostatnio nie było mojej lekarz rodzinnej dość długo, więc musiałam wybrać się do innej, nie wypisała mi recepty na mój lek i stwierdziła że muszę z tym wybrać się do ginekologa bo to może być jakieś tam odchylenie szyjki macicy do tyłu. No i co się okazało faktycznie tak jest (wcześniej tego nie zauważyli), i co się dowiedziałam jestem skazana na te bóle, jedynie tabletki mogą i pomagać. Nie chce się do końca życia faszerować tabletkami :( czy są jakieś inne sposoby aby pozbyć się tych bólów??
napisał/a: borsuk9w 2014-08-28 19:08
nawet nie wiedziałam, że może być taka przypadłość. a nospa nie pomaga? bo efferalgan tak łykać to może na żołądek źle działać. albo zacznij brać tabletki osłonowe. a na ból próbowałaś okłady z lodu albo termofor?
napisał/a: amelka74 2014-08-30 18:48
ja mam tyłozgięcie, kiedyś lekarz powiedział mi że będę miała problemy z zajściem w ciążę. mam 2 synów, bez problemu, jedynie podczas seksu niektóre pozycje są lekko bolesne
napisał/a: kwiatek9w 2014-09-04 14:35
co to znaczy dobry lekarz! moja znajoma ma podobny problem i nie chce łykać zbyt dużo proszków przeciwbólowych, bo już zaczyna do tego mieć problemy z żołądkiem. jest na etapie zakupu http://xeniapolska.com/opaska-na-brzuchkregoslup/, może jej to coś pomoże, bo w czasie bólu naprawdę jest jej ciężko. próbowała termoforu, ale to na długo nie pomaga.