Złe samopoczucie, co może być przyczyną?

napisał/a: Adorek 2014-09-02 15:15
Witam. Od prawie 2 tygodni mam problem z samopoczuciem. Zaczęło się od braku apetytu, mdłości, strasznego zmęczenia i dużej ilości snu. Problemy z sennością zmniejszyły się jednak nasiliły się problemy z jedzeniem. Nie mogę zjeść dosłownie nic co było to tej pory dla mnie normą w posiłkach. Czegokolwiek bym nie wzięła do ust od razu lecę do toalety, tak jakby przeleciało to przeze mnie dosłownie w minute. Poza tym cały czas jest mi niedobrze. Przez ostatni tydzień dziennie jem jeden góra dwa posiłki i to takie na prawdę ubogie, tylko po to żeby cokolwiek zjeść. Miałam parę takich dni że praktycznie nic nie pijąc i nie jedząc w ciągu dnia miałam strasznie wzmożone oddawanie moczu. z początku myślałam, że mogę być w ciąży jednak teraz sama nie wiem. To wszystko zaczyna być dziwne. Co może być u mnie przyczyną takiego samopoczucia?
napisał/a: Konstans 2014-09-04 08:21
Witaj,
przyczyn może byc cała masa ale bez choćby podstawowych badań to wróżenie z fusów. Chyba zdajesz sobie z tego sprawę?
Po 1. czy wcześniej odczuwałaś dyskomfort ze str. uk. pokarmowego? byłaś u gastrologa?
Po 2. co się wydarzyło przed tym, jak zaczęłaś się gorzej czuć? czy zjadłaś coś innego, co mogło Ci zaszkodzić? czy miałaś stresującą sytuację?
Po 3. zrób badania: morfo, mocz, kał na krew utajoną, tsh, crp/ob. Można i więcej ale to zawsze nada jakis dalszy kierunek. No i przede wszystkim - test ciążowy!!!! Bo możesz zaszkodzic nie tylko sobie ale i dziecku !!!! A najlepiej dwa od razu.
Po 4. Zrób badania z krwi na obecność grzybów. Czy masz objawy jak biały nalot na języku, dziwny smak w ustach, nudności, brak łaknienia, osłabienie. Jesli tak, to warto zainwestować w te badania.
Po 5. może coś niewłaściwego jadłaś i stąd organizm poprzez obfite oddawanie moczu, oczyszcza sie samoistnie.
Ale, jak mówię, mam za mało info do dalszego koncypowania.
Miłego dnia i pozdrawiam :)