zle mi z kilogramami

napisał/a: apacz 2007-09-11 21:05
Witam wszystkich serdecznie. Jestem 26 letnia kobieta i mam problem z nadwaga.
Majac 19 lat wazylam 75 kg. W ciagu 5 lat udalo mi sie zgubic 15 kilogramow, sama nie wiem jakim cudem bo zawsze mialam sklonnosci do tycia. Cieszylam sie ta waga kilka kolejnych lat, az zachcialo mi sie zgubic jeszcze 2-3 kg. Zastosowalam diete Kopenchaska. I tu zqaczal sie moj problem bo po kilku tygodniach kilogramy zaczely wracac i to z nadwyzka. Od tego czasu a bedzie to juz rok -tyje. Tyje, placze nad soba, odchudzam sie i tyje. Wlasnie dobijam 70 kg. Los rzucil mnie i meza chudzielca za granice, nie mam wsparcia, nie mam z kim pogadac, a po za tym mam ograniczony dostep do zdrowej, naturalnej polskiej zywnosci. Uczeszczam na fitnes 3 razy w tygodniu, efekty nie sa rewelacyjne, ale lepszy rydz niz nic, wiec katuje sie 3xpo 1,5h na tydzien, korzystam z sauny.
Nienawidze swojego ciala. Bardzo chcialabym schudnac chocby 5 kg i utrzymac wage. Pomozcie, bo sama nie daje rady. Dzieki z gory za kazda odpowiedz.
napisał/a: Karmel 2007-10-03 20:45
A ja mogę ci naprawdę pomóc mój numer gadu 5712684, zawsze odpowiem na pytania osób walczących z nadwagą albo niedowagą.