Złamny obojczyk!

napisał/a: Masterr16 2007-11-20 22:34
Witam
Mam 16 lat . 5 miesiecy temu zlamem sobie lewy obocjczyk kontowo ( początek wakacji tego roku) .Po wypadku zostalem zawieziony do szpitala , tam maiłem zrobione przeswietlenie .Okazało sie ze mam kontowe złamanie oboczjyka . Lekarz nic mi nie nastawial tylko zalozyl gips (zbroje) .Po 24 h wyszedlem ze szpitala.Tydzien pozniej mialem miec badania kontrolne na ktorych lekarz nawet nei obejrzal zbytnio zlamania.Miałem jeszcze dwie kontrolne wizyty , poczym lekarz stwierdzil koniec leczenia (bez przeswietlenia)

to zlamanie wygladalo podobnie jak tutaj topics2/zlamanie-obojczyka-vt4715.htm?highlight=z%B3amany+obojczyk

Teraz mam taka duzo narosl w miejscu oboczjyka ktora jest widoczna ( ta czesc od klatki piersiowej do polowy o obojczyka) i jest ona bardzo duza , a czesc blizej barku ta niewidoczna (od polowy do barku)wydaje mi sie ze jest w pozadku tak jak w prawym oboczjyku


To narosl w niczym mi nie przeszkadza ,nadal moge cwiczyc breakdance i nawet nie odczuwam bolu na treningach.Na zamiane pogody tez mnie nie boli.
Jednak denerwuje mnei ten nieestetyczny wyglad obojczyka. Wstyd nawet na basen isc :/(a mysle ze mam dobra budowe ciala poniewaz cwiczylem 5 lat judo i 2 lata breadance)

co moge z tym zrobic ? czy po jakims czasie zrowna mi sie ta kosc? zejdze narosl ? wyprostuje sie ? czy prywatny lekarz cos pomoze?

Prosze o wasze odpowiedzi na kazdy temat dotyczacy obojczyk

Z gory dzieki
POZDRAWIAM

[ Dodano: 2007-11-23, 14:48 ]
dziekuje za odpowiedzi ! Bardzo mi pomogliscie