Złamany nos

napisał/a: MaryGave1 2012-06-10 15:39
Witam kilka lat temu brałem udział w bójce gdzie ostro dostałem po nosie i właśnie po tym incydencie mając katar mam zawsze zapchaną głównie jedną dziurkę w nosie tak że ani wciągnąć powietrze ani nic przy czym dochodzi ból nosa, głowy i łzawienie z oczu teraz niedawno dostałem kataru i jest najgorzej jak było kiedykolwiek czuję się słaby byle jaki wysiłek mnie męczy wystarczy zwykłe wyjście na miasto zaraz jestem cały mokry mam nieraz trudności z oddychaniem np leżąc wciągam powietrze ale nosem już nie mogę go wypuścić tylko ustami. Byłem w tamtym tygodniu prywatnie u laryngologa ze względu na to osłabienie stwierdziłem że muszę od razu działać bo na fundusz to muszę min miesiąc czekać lekarz stwierdził od razu macając nos że przegroda krzywa jak u boksera zrobił mi wymaz wyniki mam mieć jutro gdyby nie było by bakterii w wymazie miał bym już w piątek a będę miał jutro co znaczy ze w wymazie znajdują się bakterie bo tak mi w przychodni powiedziała w laboratorium oraz zrobiłem RTG zatok. Wydzielina z nosa podczas wydmuchiwania nosa jest nie raz bardzo wodnista a niekiedy gęsta i biała często z lewej komory pojawia się krew nie w dużych ilościach ale się ona znajduje. Czy czeka mnie zabieg prostujący nos i czy to może być spowodowane moim osłabieniem ?