Zlamany najmniejszy palec u nogi

napisał/a: ~Anonymous 2010-04-02 00:31
Witam
Ostatnio (3 tyg temu) poszalalem troche na basenie i skoczylem w bardzo nieodpowiednie miejsce zachaczajac prawa noga o dno. W wyniku tego zdarlem sobie ok 70% podbicia i powylamywalem paznokcie. Dzis juz wszystko sie pienkie zagoilo LECZ meczy mnie jedno. Najmniejszy palec u nogi jest caly czas lekko napuchniety. Wyglada jakby byl zlamany. Dodam ze przy ruchu NIC mnie nie boli. Smialo moge chodzic i malo tego- biegac. Nie wiem czy ze zlamanym paluszkiem trzeba udawac sie do lekarza czy wszystko samo sie ladnie zagoi z czasem. Bardziej przejmuje sie tym czy nie ma sie jakis powiklan po tym, bo jezeli cos moze sie zlego stac to prosze mnie oswiecic.
Pozdrawiam
napisał/a: ~Anonymous 2010-04-03 15:16
Prosze o pomoc.
napisał/a: xxyz 2010-04-03 20:02
Gdyby był złamany to mialbys problem z chodzeniem, bo to jest bardzo bolesne. Zresztą i tak nie wklada sie tego w gips w razie zlamania. Na wszelki wypadek pokaż te opuchliznę lekarzowi.
napisał/a: ~Anonymous 2010-04-03 22:03
Dzieki za odpowiedz, a moglbys mi jeszcze powiedziec czym moze byc spowodowana opuchlizna ?
Pzdr
napisał/a: xxyz 2010-04-03 23:53
pewnie po prostu silnym stluczeniem ;) będziesz żył ;)
napisał/a: ~Anonymous 2010-04-04 04:08
Zyc to bede az do smierci. Dzieki za fatyge. Jezeli jestes ze szczecina to zapraszam Cie na zimnefo Bosmana :)