Złamanie otwarte podudzia z przemieszczeniem

napisał/a: yantos 2011-09-03 23:17
Witam.
Mam 17 lat i doznalem zlamania otwartego podludzia z przemieszczeniem. Operacja miala miejce w piatek(tj 26.08.2010r), w nodze zostala zamieszczona mi blaszka wraz z 8 śrubami naszczescię gips nie byl potrzebny i skonczylo sie na szfach i opatrunku. Dodam że noga zostala zlamana podczas wypadku motocyklowego i kosc wszyla na zewnątrz i zostala dobrudzona. Z szpitala wyszedlem po 6 dniach. Teraz moje pytanie jak dlugo bd mi sie to zrastalo? Czy bd potrzebna rehabilitacja ? Jak dlugo bd chodzil o kulach, oraz w jakich granicach kwoty moge liczyc na odszkodowanie szkole czy jakies inne. Mam jeszcze pytanie odnosnie śrub zapewnie bd usuwane operacyjnie ale czy po kazdym usunięciu 1-2 bd musial znowu chodzic o kulach ?
Pozdrawiam i bardzo prosze o pomoc.
napisał/a: andre785 2011-09-07 03:26
Witam ty pierw poczekaj az sciagna gips - regabilitacja a ty juz myslisz o odszkodowaniu;D ja ci dam moje złamanie a nie chce tej kasy;D daj mi zdrowa noge ... wiecej bede miał niz odszkodowanie taka prawda a o rehabilitacji nie zapomnij o jednej;d bo ja mam juz 2 oczywiscie pomaga duzo masaze wirowe laser i duzo musisz czwiczyc po sciagnieciu gipsu... jak otwarte to troche bolało pewnie moje złamanie jest w tym poscie złamanie blizszej nasady kosci piszczelowej...
napisał/a: yantos 2011-09-07 11:09
Nie mam gibsu, ponieważ wszystko by "zgnilo" ja tez wole zdrową noge niż pieniądze, tylko jest mi glupio, mam zle uczucie bo tyle pieniedzy msuza rodzice na mnie wydawac i chce im zwrócic. Lekarz powiedzial mi ze rehabilitacje moge zaczac okolo po 6-8 miesiacach. Tak strasznie bolalo, przez ostatnie 12dni wgl z luzka nie schodzilem, spac tez wgl nie spalem. Dzis jade icagac szfy z glowy, a moja kolekcja na nodze zostaje jeszcze pewnie na jakis czas dzis sie dowiem cos wiecej to dam znac.