Złamanie kostki bocznek

napisał/a: szybszy1 2013-08-06 20:18
Witam, piszę w sprawię złamania kostki bocznej, które nastąpiło w skutek pobicia :(. A mianowicie, miałem robioną operację i wstawione zostały druty. Gips założono mi na 4 tyg, ( już jest zdjęty), od zdjęcia gipsu minął już 1 tydzień, chodzę o kulach, na nodze staje normalnie, raczej mnie nic nie boli. Temat założyłem gdyż jestem zaniepokojony opuchlizną która utrzymuje się równe 5 tygodni od operacji. I co najistotniejsze nogę trzymam cały czas wyżej i ćwiczę po przez wszelakie ruchy, również ćwiczę w wodzie. A niepokoi mnie to gdy nogę wezmę w dół to robi się fioletowa, śina, i ta opuchlizna mnie niepokoji gdyż utrzymuje się już 5 tygodni, lecz wiadomo jest mniejsza. Nie stosuje żadnej maści, chyba lekarz zapomniał powiedzieć, kazał tylko ćwiczyć w wodzie. Pisze głównie tutaj aby dowiedzieć sie czy ta opuchlizna to normalne że tak długo? Czy jak biore noge na duł i robi sie fioletowa to normalne? A minęło 5 tyg, czy możecie polecić jakąś maść?


e: przepraszam pomyliłem działy
napisał/a: kordian1 2013-08-16 23:13
Smarować Altacetem wcierając w górę, ćwiczyć ale z umiarem aby nie przeciążać nogi, dodatkowo można suplementować się czymś poprawiającym jakość naczyń krwionośnych, naczyniowcy często polecają Cyklo3Fort