złamana pięta

napisał/a: jacekgacek 2016-09-19 11:40
witam. jestem tu pierwszy raz ale potrzebuje porady i głosu na ten temat innych osób. a wiec to było tak 11.07.16roku w wyniku upadku z ok.3metrów ,złamałam kości piętowe ale do szpitala trafiłam dopiero 17.07.16 w dniu 21.07.16 przeszłem operacje wypis ze szpitala 26.07.16 kontrola u ortopedy 02.09.16 i zrobiono zdjecie rtg (w załączniku) wystawiono skierowanie na rehabiltacje-pole mag.-wirówka i ćwiczenia ale dopiero zapisano mnie na 02.02 2017 moje pytanie jakie cwiczenia powinienem wykonywać i czy moge obciążać noge to znaczy pięte napewno nie ale palce czy moge na nie stawać
napisał/a: PioCS 2016-09-29 13:16
Witam, jeżeli masz taką możliwość to zainwestuj w swoje zdrowie i pójdź prywatnie na konsultacje z fizjoterapeutą (terapeutą manualnym). Te zabiegi które masz przepisane, po pierwsze dużo za późno, po drugie nie poprawią mobilności stopy i siły mięśniowej (chyba ze ktoś się Tobą dobrze zajmie na salce w co niestety wątpię). Na wizycie zostanie Ci wszystko wyjasnione i pokazane, ćwiczenia na własną rękę to chyba najgorsza rzecz jaką można wymyśleć - youtube i innego rodzaju fora :) to nie rozwiązanie. pozdrawiam i życzę powodzenia
napisał/a: Andzrej 2016-09-30 11:15
warto w tym przypadku wspomóc regenerację kości i stawów preparatem z cissusa.