Ziarnica Złośliwa.

napisał/a: colossos89 2012-04-07 02:07
Witam od kilku miesięcy mam dziwne objawy. Typu Bóle szyjne . Chodzilem przez dluzszy okres czasu ostatniego roku z przekrzywioną głową na bok . Znalazłem w internecie artykuł o ziarnicy zlośliwej. Wszystkie objawy tej choroby pasują do moich objawow jak ulał . Gdyż miałem wielkortnie swiąd skóry, takze bolala mnie przez pol roku szyja do tego mam 23 lata a ludzie do 25roku zycia chorują na to czesciej niz 30-40 latkowie. Nie wiem co mam robić bo w ciagu ostatniego roku mialem zrobione duzo badań podam jakie: Wielokrotna morfologia krwi nie bylo jakis niegatywnych wynikow OB mialem 5mm/h < 10, w Bronchospkoii Śluzówki drzewa okskrzelowego z widoczną siatką naczyń krwionośnych , miałem również RTH kręgosłupa szyjnego w ktorym znaleziono blok kostny kręgów c2 i 3 poza tym oś dluga,przestrzenie miedzykręgowe i struktura kostna prawidlowe. Miałem rowniez robioną gastropskopie,ktora tez zadnych nieprawidlowosci nie wykazala. Chciałem ,się zapytać,czy przy ziarnicy zlośliwej ktores z badań ktore mialem przeprowadzone ,by coś wykazwało ,bo nie wiem czy iśc z powrotem do lekarza , a tak się boje... . PRoszę o odpisanie na mój post .


Z wyrazem szacunku
Colossos89
napisał/a: dominika2505 2012-04-07 11:42
Chłoniaka Hodgkina (ziarnica po staremu) to przede wszystkim powiększone węzły plus objawy ogólne tj. spadek masy ciała, poty nocne, gorączka.
Pozdr