Zgrubienie ("kulka") przy odbycie

napisał/a: Talenna 2013-06-03 10:34
Od jakiegoś czasu walczę z hemoroidami, które nie są duże, nie wymagają leczenia, ot, czasem się pojawiają przy braku ruchu i złej diecie. 4 miesiace temu byłam u proktologa i powiedział, że nie mam się czym martwić. Jednak od wczoraj bolało mnie przy siedzeniu, jakbym miała siniaki, przy kąpieli wymacałam zgrubienie, jakby kulkę przy odbycie, ale nie przy samym odbycie, jak są hemoroidy, ale bardziej na skórze pośladków. Piątek i sobotę miałam tzw. imprezową, co związało się z ciężkim jedzeniem na wieczór i problemammi z wypróżnieniem w sobotę i niedzielę. Ból pojawił się wczoraj po wizycie w toalecie i jest do teraz. Myślicie, że owa "kulka" to np. siniak i nie wiem, pęknięta żyłka przy wypróźnianiu (osoby z podobnym problemem znają pewnie ten wysiłek)?
napisał/a: piotrosiama 2013-06-03 14:30
Cierpisz na nawracający problem z hemoroidami więc to moim zdaniem nie siniak czy też pęknięta jakaś żyłka. Kup czopki Procto-Glyvenol, od razu powiem że są dość drogie lecz najskuteczniejsze. No i koniecznie zadbaj o odpowiednią dietę i dużo ruchu.
Masz możliwość konsultacji u innego proktologa ?