zgaga

napisał/a: gosia02 2016-10-18 15:46
zgaga nie kończący się problem znów mnie piecze....co może pomóc?
napisał/a: buzek 2016-10-20 12:40
Zmiana diety
przy ostrej zgadze Mleko oraz migdały

Polecam również wyeliminować skladniki, które mogą powodować zgagę

Jeśli chcesz się wspomóc jakimś suplementem na zgagę to polecany jest Hepa Vitale. Jest to mieszanka ziołowa osłaniająca dla ukladu pokarmowego oraz dla wątroby. Obniża poziom cholesterolu. Jest polecany przez gastrologów jako zamiennik leków ( i co ciekawe w wielu przypadkach daje o wiele lepsze efekty bo działa przyczynowo a nie na skutki)
napisał/a: wojtekrs 2016-10-28 10:12
Ola34 napisal(a):Zmiana diety
przy ostrej zgadze Mleko oraz migdały

Polecam również wyeliminować skladniki, które mogą powodować zgagę

Jeśli chcesz się wspomóc jakimś suplementem na zgagę to polecany jest Hepa Vitale. Jest to mieszanka ziołowa osłaniająca dla ukladu pokarmowego oraz dla wątroby. Obniża poziom cholesterolu. Jest polecany przez gastrologów jako zamiennik leków ( i co ciekawe w wielu przypadkach daje o wiele lepsze efekty bo działa przyczynowo a nie na skutki)


Czy posiadasz może skład tego prepratu?
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2016-10-28 12:32
Witam
Hepa Vitale jest oparte na:
- Ostropescie plamistym
- Czarnuszce siewnej
- Babka płesznik
napisał/a: wojtekrs 2016-11-03 12:51
Bardzo dziękuję za odpowiedź Zdecydowałem się zamowić. Aktualnie przyjmuję. Postaram sie napiwać swoje wrażenia.
napisał/a: mila55 2016-12-17 19:02
Czy ktoś ma jakieś inne sposoby na zgagę? aby jej uniknąć ciągle przyjmuję inhibitory pompy protonowej co działa jednak nie chcę faszerować się lekami a zmiana diety też nie jest dla mnie rozwiązaniem...