Zespół Westa

napisał/a: Andzias2 2007-02-12 11:46
Witam!Jestem mama 15miesięcznego Maciusia, czy jest może ktos kogo dziecko miało bądz ma zespoł westa(zespół skurczow zgięciowych[padaczka]) ?? Dodam ze syn choruje od maja stwierdzono to dopiero we wrzesniu!!! Prosze o jakies informacje, czy ataki zostały opanowane i czy dziecko było uposledzone umysłow czy tez funkcjonuje normalnie. Bede wdziczna dla mnie to bardzo ważne
napisał/a: gregor3 2007-02-22 22:23
Andzias2 napisal(a):Witam!Jestem mama 15miesięcznego Maciusia, czy jest może ktos kogo dziecko miało bądz ma zespoł westa(zespół skurczow zgięciowych[padaczka]) ?? Dodam ze syn choruje od maja stwierdzono to dopiero we wrzesniu!!! Prosze o jakies informacje, czy ataki zostały opanowane i czy dziecko było uposledzone umysłow czy tez funkcjonuje normalnie. Bede wdziczna dla mnie to bardzo ważne


Jest miejsce gdzie spotkasz wielu rodziców z dzieciaczkami o podobnych problemach

http://www.prv.pl/kg/wypisz.php?id=92829
napisał/a: Nikola16 2010-06-22 15:33
Witaj. Jestem mamą 2letniej dziewczynki która zachorowała na Westa w wieku 5 m-cy.Diagnoza została postawiona w ciągu miesiąca.Po tym córcia bierze Sabril 500.poprawa nastąpiła po 2 dniach,byliśmy w strasznym szoku, że tak szybko zadziałał ten lek.Nikusia rozwija sie prawidłowo,jest mądrą śliczną dziewczynką.Wszystko to zasługa naszej kochanej Pani doktor z CZD.Chociaż za każdym razem składa ręce do Boga gdy jesteśmy na ponownej wizycie jest zdumiona, że przy tej chorobie rozwój jest prawidłowy.Z tego co wiemy 10proc. dzieci z tą chorobą rozwija się prawidłowo.więc ja mam głęboką nadzieje, że z naszym skarbem będzie dobrze.Kochani rodzice nie załamujecie się.Trzeba wierzyć.Mój świat się zawalił po diagnozie,teraz dziękuje Bogu że mój skarb jest ze mną i wszystko skłania się ku temu że wyjdziemy na prostą.Życzę wam tego z całego serca.Dodam Że West ujawnił się w wyniku niedotlenienia podczas porodu.Także przyczyn może być wiele.Jeśli tylko będę mogła pomóc chociaż dobrym słowem to polecam się zawsze.Pozdrawiam.