zespól PCOS

klauduska84
napisał/a: klauduska84 2006-10-21 10:51
Witam wszystkich. Chciałam pogadac z jakas przyjazna dusza chora na to co ja , czyli posiadajaca zespol PCOS tzw policystyczne jajniki. Mam 22 lata i w grudniu wychodze za maz za mojego cudownego narzeczonego . od pol roku kochamy sie bez zabezpieczenia ale ja nadal sie ludze ze zajde w ciaze bez wspomagania lekami ale jak do tej pory nic podkreslam ze mieszkamy ze soba i mamy identyczne temperamenty kochamy sie srednio conajmniej 4 razy czasami wiecej:) w tygodniu i zawsze konczymy w srodku martwie sie bo oboje pragniemy dziecka a ja max do 2 lat po slubie chcialabym byc szczesliwa mamusia czekam na odp
napisał/a: basia28 2006-11-01 06:54
Wprawdzie nie stwierdzono u mnie zespołu policystycznych jajników, ale mam znacznie podwyższony poziom prolaktyny, spowodowany przyjmowaniem leków, które ten poziom podnoszą. Od dwóch lat jestem mężatką i również w przyszłości chciałabym mieć dzieci, ale pewnie będzie to trudne. Leki niestety przyjmować muszę.
napisał/a: iza23w 2006-12-31 14:26
Ja teżmam 22 lata i cierpięna na zespół jajników policystycznych. Na razie nie chcę mieć dzieci, ale wiem , że w przyszłości będę miała problemy z zajściem w ciąże. Ginekolog bardzo często mi to powtarza. Problem olega na tym, że mamy bezowulacyjne miesiączki:(
napisał/a: natlaurie 2008-07-25 22:38
Mam 23 lata,w zeszlym roku stwierdzono u mnie,ze mam wyrazne cechy zespolu pcos,mam podwyzszony testosteron.Ogolnie miesiaczkuje regularnie,na chwile obecna nie planuje dzieci,wiec nie wiem jak to bedzie z zajsciem w ciaze.Moim utrapieniem sa nieustannie wypadajace wlosy....z tego powodu popadam w depresje.Dostrzegam jak na czubku glowy wlosy strasznie sie przezadzily,dostrzegam malutkie lyse placki-a ogolnie objetosc wlosow zmalala dwukrotnie.Nie mam pojecia co robic,bylam u dermatologa,przepisala mi na to loxon5% a takze witaminy.Poprawa byla,ale po odstawieniu wlosy nadal wypadaja.Boje sie ze strace wszystie wlosy....jestem zrozpaczona........nie wiem o robic.