zerwany mięsień czworogłowy i ACL - POMOCY!

napisał/a: iga281 2010-06-17 14:39
Witam wszystkich. Stwierdzono u mnie zerwanie łąkotki bocznej ze zwichnięciem do przodu, uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej, relaksacja ACL, fałd skrzydłowy przysrodkowy i podrzepkowy , przerost ciał Hoffy oraz chondromalacje I/II st. 16 kwietnia br artroskopowo usunięto co trzeba. Jednakże 3 tyg po operacji zerwałam ACL, a potem w niedługim czasie zerwałam przyczep głowy przyśrodkowej mięśnia czworogłowego. w trybie pilnym skierowano mnie na operacje szycia mięśnia, jednakże w dniu zabiegu na usg "wyszła" zakrzepica żyły udowej. Dziś zrobiłam nowego Dopplera i seria "setki" Clexane pomogła - żyła jest czysta. Niby mogłabym być operowana, ale...Potrzebuje konsultacji. Podczas badań ujawniły się jakieś anomalie odnośnie mięśnia czworogłowego zarówno w chorej jak i zdrowej nodze (chodzi głownie o przyczepy). Operowano mnie w Rzeszowie i póki co nie mam zastrzeżeń, ale chciałabym to skonsultować z kimś naprawdę dobrym. Długo to trwa, a ja praktycznie nie chodzę :( A wiem, że to dopiero początek. Proszę polećcie kogoś z Małopolski. Chciałabym znów poprostu chodzić i normalnie żyć.