Żeń-Szeń

djfafa
napisał/a: djfafa 2015-02-17 16:45
Zrób godzin przerwy między jedną a drugą dawką. Nie bierz tylko późno wieczorem, bo możesz mieć kłopoty ze snem.
napisał/a: Kacp3R777 2015-02-17 17:29
Ok, Bardzo dziękuję za pomoc :)
napisał/a: Lumya 2015-02-20 15:44
Moim zdaniem żeń-szeń działa super. Ja pije Plusssza żeń-szen, lepszy niż kawa, której nie lubię.
napisał/a: pinki384 2015-02-21 19:47
Witam
Mam plan zacząć brać żeń-szeń lecz chciałabym wiedzieć jakie tabletki będą dla mnie najlepsze.
Głównie chodzi mi o zmniejszenie zmęczenia i o powiększenie libido które czuję, że mi zmalało.
napisał/a: czybit161 2015-02-21 20:46
pinki384 napisal(a):Witam
Mam plan zacząć brać żeń-szeń lecz chciałabym wiedzieć jakie tabletki będą dla mnie najlepsze.
Głównie chodzi mi o zmniejszenie zmęczenia i o powiększenie libido które czuję, że mi zmalało.



Żeń-szeń z firmy Olimp
napisał/a: Lumya 2015-02-24 10:39
Stosowałam Olimpa. Działa super ale teraz przerzuciłam się na Plusssza bo ma dodatkowe witaminy i nie muszę połykać dodatkowych tabletek. Działa równie dobrze.
napisał/a: czybit161 2015-02-24 16:42
Lumya napisal(a):Stosowałam Olimpa. Działa super ale teraz przerzuciłam się na Plusssza bo ma dodatkowe witaminy i nie muszę połykać dodatkowych tabletek. Działa równie dobrze.


W tym plussszu jest tyle co kot napłakał dawka dobra, ale dla 6 letniego dziecka, a nie dla dorosłej osoby :) Pozdrawiam
napisał/a: Lumya 2015-02-25 10:03
To prawda, i w Olimpie też są witaminy ale chyba nie potrzebna mi większa dawka.
W każdym razie ja teraz sobie piję. :)
napisał/a: karpatka_44 2016-05-30 10:14
pinki384 napisal(a):Witam
Mam plan zacząć brać żeń-szeń lecz chciałabym wiedzieć jakie tabletki będą dla mnie najlepsze.
Głównie chodzi mi o zmniejszenie zmęczenia i o powiększenie libido które czuję, że mi zmalało.


Ja brałam tabletki stąd:

http://sklepswanson.pl/zenszen-sfermentowany-gs15-4%C2%AE-30-kapsulek/

I mogę powiedzieć, że zasadniczo je polecam - brałam je w okresie największej jesiennej chandry i zmęczenia (ta pora roku zwyczajnie mi nie sprzyja), dzięki czemu przeszłam przez nie całkiem bezboleśnie. Powyższe kapsułki mają lepsze wchłanianie niż większość produktów o podobnym działaniu (nie wspominając o jakiś pluszach :D) i to rzeczywiście czuć.
napisał/a: shirleyka 2019-07-13 22:10
żeń szeń jest bardzo dobry dla koncentracji, moja babcia brała geriamoc z zeń szeniem, chociaż w tych witaminach to było kilkanaście róznych substancji wspomagających pamięć i koncentrację, bo też witamina B1 niacyna, lecytyna, one są dobre dla układu nerwowego