Zdrowa dieta.

napisał/a: Stylowy_Adrian 2008-01-08 21:53
Witam. Mam problemy z odżywianiem. Nie mogę się zmobilizować do jedzenia śniadań, jem mało obiadu, dużo na kolację, a do tego słodycze. Jakby tego było mało mało śpię (6,7 godzin).

Mam 1.80 wzrostu, ważę 73 kg, jestem grubokościsty, co sprawia, że wyglądam chudo...

Chciałbym się jakoś pozbierać i zacząć zdrowiej żyć. Postanowiłem zacząć od jedzenia.

Nie chodzi mi tu o dietę odchudzającą, jak łatwo się można domyśleć, lecz o dietę odżywczą, zdrową i o jakieś istotne wskazówki.

Z góry dziękuje :D
napisał/a: filo86 2008-01-23 20:16
Od wielu lat cierpiałam na zaparcia, do ubikacji chodziłam raz na 3-7 dni, stale wzdęta, zagazowana, w brzuchu dźwięki jakby żaby się lęgły. I przypadkiem trafiłam na targach zdrowej żywności na preparaty Doktora Popova zawierające błonnik rozpuszczalny w wodzie – Psyllium i Psyllicol – te drugie w różnych smakach owocowych. Obecnie stosuje cała moja rodzina – córka na odchudzanie – daje uczucie sytości, zmniejsza ilość gazów w jelitach, ja z mężem 3 razy dziennie łyżkę stołową z 1-2 szklankami wody i mamy stale spokój, i też zeszczupleliśmy, polecam wszystkim. Kupuję najczęściej przez internet w aptekach internetowych lub u przedstawiciela ( www.popov.pl ). Jeżeli masz jakieś pytania to pisz pytanie86@o2.pl chętnie odpowiem bo długo szukałam sposobu żeby poczuć ulgę i przeszłam tą kuracje i wiem jak to jest.
napisał/a: filo86 2008-01-23 20:17
Ja korzystałam z zabiegu laserowej lipolizy bridżesów i brzucha - jeden zabieg chirurgiczny zamiast zastrzyków lipolizy iniekcyjnej, które jednak bolą, i jestem zadowolona, robiłam w Centrum Estetyki Ciała Katowice, Panewnicka 5,tel: 032 7820702, mają tam też nowość spośród nieinwazyjnych zabiegów - Ultracontour, ale ja chciałam mieć szybki efekt - i mam. Po 3 tygodniach zeszły ślady zabiegu, miejsca wkłucia igły z laserem sa niewidoczne. Ja to znalazłam na stronach amerykańskich pod hasłem LASERLIPOLYSIS, ZOBACZCIE SOBIE W GOOGLACH POD TYM HASŁEM SA CIEKAWE FILMY. Potem poszukałam kto to robi w Polsce i znalazłam, powodzenia, chyba lepiej znieść jeden taki zabieg niż jeździć w nieskończoność na LPG.