Zdesperowany - pytanie o ryzyko zajscia...

napisał/a: Micha 2007-03-26 23:12
Witam. moja dziewczyna ma juz 28 dzien cyklu i nadal nie ma okresu. mam pytanie czy to normalne ze moze jej sie tak okres spozniac - okolo 2 dni ?
mowi mi ze czuje sie jakbybyla przed okresem, no ale cos jego nie widac....

napisze wam teraz nasze ryzykowne zachowanie, zebyscie mogli ocenic ryzyko..

no wiec najpierw kochalismy sie z prezerwatywa i bylo dobrze, ale potem bez prezerwatywy - wczesniej wytarlem penisa papierem i ona mi go oblizała.... (tzw robiebie dobrze oralnie)
no i sie kochalismy bez prezerwatywy... rzecz jasna nie mialem wytrysku w nia - taka sytuacja miala miejsce 2 razy. jakie jest ryzyko ze moze byc w ciazy ? :( ( i czy jak pojdziemy do ginekologa on to juz moze sprawdzic - czy po jakims czasie ?
napisał/a: Kasienka84 2007-03-28 23:03
okres moze sie opóżniać i to normalne szczegolnie jeśliktoś sie stresuje tym ze moze zaszedł w ciąże itd jakies 3-4 dni w ta czy w tą uznawane są na normę raczej. Nie sadze aby była w ciąży ale wiesz przypadki sie zdarzają, nie powinno sie juz potem dotykać narzadów płciowych bo moga być plemniki, wiec da rugi raz juz po wytrysku i zdjęciu prezerwatywy albo zaklada sie druga albo sie konczy zabawe jesli jest to jedyna metoda antykoncepcji, można zrobić test ciążowy ale nie predzej niż w dniu kiedy spodziewana jest miesiaczka a sie opoznia, do lekarza najlepiej isc jeszcze za jakies 2 tyg. jesli jest ciaza to bedzie bardziej widoczna, wczesniej zarodek jeszcze moze nie zagnieżdzić się w macicy i można nie widzeć dobrze ale nie ma co się na zapas martwić i spokojnie poczekać na okres, powinien przyjść a stres i zly tryb zycia mają wpływ na opóżnienie