Zbędne owłosienie - laser

napisał/a: Shania 2011-07-07 18:37
Leczę się na niedoczynność tarczycy i policystyczne zapalenie jajników. Czy zabiegi laserowe są w stanie całkowicie usunąć owłosienie przy problemach hormonalnych u kobiety?
napisał/a: dafff 2011-07-08 12:12
Laser nigdy i w żadnym przypadku nie zapewnia 100% efektów. Zależne to jest od grubości naturalnej i zabarwienia włosa. Ilość zabiegów też ma tutaj swój udział. Ja zawsze jestem zdania, że jeżeli Cię na to stać to warto spróbować bo wiem ,że to dość uporczywy problem. Nikt nie wie jak zareaguje Twoje ciało. Wiadomo jednak, że po laserze jeżeli włosy odrastają to są słabsze i cieńsze więc szansa jest.
napisał/a: Ostryga 2011-07-16 22:21
Też myślę o laserowej depilacji, zbieram kasę i już niedługo wybieram się na pierwszy zabieg. Jak już będę po całej serii to chętnie zdam relację co i jak :).
napisał/a: Emi30 2011-07-18 14:59
Kresska napisal(a):Też myślę o laserowej depilacji, zbieram kasę i już niedługo wybieram się na pierwszy zabieg. Jak już będę po całej serii to chętnie zdam relację co i jak :).


Zbieram kasę... a na co??
Poszukałam ile może kosztować zabieg laserowego usuwania włosów. Po twoim poście myślałam, że jakiś majątek czy coś w tym stylu. Tymczasem taki zabieg to koszt... 150-250 zł. No przynajmniej takie ceny ofertowe znalazłam na favore.pl
http://www.favore.pl/cat20101210_depilacja-woskowanie.html

Są jeszcze jakieś zabiegi brazylijskie, ale co to to pojęcia nie mam. Tańsze są zabiegi usuwania włosów woskiem, ale czy to jest przyjemne to kwestia dyskusyjna.
napisał/a: woman1973 2011-08-27 00:08
jasne, ze epilacja laserowa nie zlikwiduje problemu hiperandrogenizmu i wynikajacego z niego nadmiernego porostu wlosow.
ale, przeprowadzenie kilku zabiegow dobry sprzetem, jak I2PL Ellipse, czy LightSheer spowoduje, ze problem bedzie duzo mniejszy
a potem raz na jakis czas trzeba bedzie "dostrzelic" uparte wlosy