Zawroty Głowy.

napisał/a: Patex1708 2015-07-21 18:11
Witam chciałbym przedstawić swój problem od niedzieli rano mam dziwne zawroty głowy np. Leżąc na prawej stronie, a obracając się pózniej na lewo mam dziwne zawroty trwają około 15 sekund albo i krócej, mam tak również przy wstawaniu czy schylaniu się choćby po torbę czy plecak. Dodatkowo mam nudności i chce mi się strasznie wymiotować, ale niestety nie wymiotowałem do tej pory czasami czuję się jak bym był pijany, jeszcze mógłbym dodać, że lewe ucho mam dziwnie zatkane i w tej części czuję taką pustkę w głowie, nie potrafię tego dokładnie odpisać. Dodam, że dzień wcześniej upadłem z krzesełka i mocno rypnąłem na podłogę rzecz jasna nie uderzyłem się głową o to, ale może podczas upadku coś się przestawiło czy coś... Nie mam pojęcia, byłem dziś u lekarza rodzinnego to przebadał i powiedział, że wszystko ok i powiedział, że być może coś z błędnikiem, ale pewny nie jest i dał skierowanie do laryngologa za tydzień, ale to jest strasznie męczące i martwi mnie ta sprawa więc chciałbym się upewnić czy to nic poważnego. Miałem również gorączkę w dzień 37,3, ale będąc u Pani doktor powiedział, że temperatura jest w normie, a wczoraj ten strach był na tyle silny, że kładłem się chyba dwie godziny, że będą kolejny ataki. Pozdrawiam. :(