Zawroty głowy

napisał/a: tomcat1 2007-04-04 20:42
Witam,
otóż mam poważny problem od 2 tygodni mam częste zawroty głowy brak czucia z tyłu czaszki, co jakiś czas następuje gorączka ok. 37stopni drętwieje kark występują też niewielki zaburzenia wzroku lub raczej spowolnione reagowanie na bodźce w ogóle strasznie słabo myślę nie mogę się skoncentrować, byłem w szpitalu wysłali mnie do przychodni gdzie zasugerowali nerwice, więc lekarz polecił mi zrobienie badań krwi i moczu badania są ok, także dał mi skierowanie do neurologa ale ten twierdzi że to od dojrzewania (mam 16lat) i zapisał mi tabletki uspokajające oraz magnez i twierdzi że muszę iść do okulisty z tymi zaburzeniami wzroku :/ dodam jeszcze że szybko się meczę a serce pracuje na wysokich obrotach (ok. 90-110 puls kiedy jestem w siedzę i nic nie robie!) czasami występują zasłabnięcia i brak czucia na twarzy ale za każdym razem wszystko zaczyna się od tego że kark drętwieje, wydaje mi się że neurolog zbagatelizował sprawę bo mimo tych tabletek nadal jest źle nie mogę iść do szkoły w takim stanie jeśli to coś zmieni to nie jadam mięsa od małego i zażywam tabakę, lecz wątpliwe jest żeby to ona powodowała bo nawet jak nie zażywam to objawy występują nadal :/ może wy mi pomożecie ? z góry dziękuje i pozdrawiam
napisał/a: marcin-1975 2007-04-21 22:19
Witam.
Mam podobne objawy. Czasami jak coś zjem czuje mdłości i zawroty głowy. Kolana mi się uginają i brak mi sił. Czuję się słabo i ostatnio trace czucie w prawej ręce (wieczorami). Też czasami czuję mocną pracę serca zwłaszcza jak się położe lub wchodzę po schodach. Byłem u kardiologa i niby wszystko ok z pompą. Dał mi magnez z witaminą B6 i to wszystko. Też mnie to męczy i denerwuje. Czasami czuje lekki niedowład mięśni szczęki dolnej jakbym żuł gumę przez dwa dni (zmęczenie mięśni szczęki). Niestety nie wiem jeszcze co to jest. TOMCAT jak będziesz coś wiedział to daj znać.

NARA