Zawroty głowy, sennosc , słaba pamięć czy to Tarczyca ?

napisał/a: Piotrer 2014-02-12 19:22
Witam od ponad miesiąca bardzo utrudniają życie zawroty głowy, chodzę jak pijany mam słabą pamięć i ciągle mi się chce spać . Robiłem badania na tarczyce miesiąc temu tsh miałem 4.2 , z wczorajszego badania wyszło Tsh 1.2 Anty TG 3,28 Anty Tpo 0,22 Na USG wszystko wporządku . Miałem robiony rezonans magnetyczny głowy który też nic nie wykazał. Bardzo ciężko jeździ mi się samochodem objawy dają się mocno we znaki . Wie ktoś co to może być ? Co dziwniejsze moją dziewczynę jakiś tydzień temu też złapały takie same objawy. Robiła równo ze mną TSH i miesiąc temu miała 7 a wczoraj 3,4...
napisał/a: baassiia 2014-02-12 21:04
Piotrer napisal(a):Witam od ponad miesiąca bardzo utrudniają życie zawroty głowy, chodzę jak pijany mam słabą pamięć i ciągle mi się chce spać . Robiłem badania na tarczyce miesiąc temu tsh miałem 4.2 , z wczorajszego badania wyszło Tsh 1.2 Anty TG 3,28 Anty Tpo 0,22 Na USG wszystko wporządku . Miałem robiony rezonans magnetyczny głowy który też nic nie wykazał. Bardzo ciężko jeździ mi się samochodem objawy dają się mocno we znaki . Wie ktoś co to może być ? Co dziwniejsze moją dziewczynę jakiś tydzień temu też złapały takie same objawy. Robiła równo ze mną TSH i miesiąc temu miała 7 a wczoraj 3,4...


Może jakieś zatrucie czynnikami zewnętrznymi. Ewentualnie jakaś dziwna odmiana wirusa / bakterii. jeśli oboje macie te same objawy duże prawdopodobieństwo, że albo działa na was ten sam niekorzystny czynnik zewnętrzy, albo pozarażaliście się od siebie.