Zawroty głowy, podwójne widzenie(prawe oko) i drgania mięśni

napisał/a: siwix1 2014-02-05 10:28
Witam Was wszystkich serdecznie.
Pisze ten wątek ponieważ od około roku mam problemy ze zdrowiem.
Zaczęło się od choroby. Zwykła grypa.
Miałem przyśpieszony puls do ok 100/Min Drganie mięśni na całym ciele.
Pomyślałem MAGNEZ. wypiłem dość sporą ilość mocnego kakao i serce sie uspokoiło.
Niestety nie na długo. Po 2 dniach uczucie gorąca w brzuchu ok godziny 2 w nocy i skok ciśnienia. Wizyta w szpitalu, ciśnienie 210/110 tętno ok 100. Dodam że mam 24 lata.
Od tamtego czasu zaczęły się zawroty głowy (zaraz zemdleje) skoki ciśnienia ok 200/100 (dodam że ciśnienie ogolnie mam w granicach rozsądku ok. 120-140 max do 90 tętno w granicach 50 nieraz 70-80 a nieraz w nocy i 42)
W przeciągu kilku miesięcy nic się nie poprawiało kilka wizyt w szpitalu z powodu skoku ciśnienia.
Robiłem mase badań. KREW,USG BRZUCHA,HOLTERA CIŚNIENIOWEGO, TARCZYCE t3 t4, Kreatynine tropine w szpitalu, próby wątrobowe, EKG Wszystko w normie.
Teraz objawy zawrotów głowy ustąpiły. Kręci mi się w głowie kiedy kucne albo się pochylę i wstanę. Jeśli długo się pochylam ok 2 min i wstaje mam coś takiego jak uczucie że padnę ciężką głowę i ogólnie jestem oszołomiony nawet do 30 minut.
Drgają mi mięśnie ( poziom magnezu w krwi mam prawie w maksymalnych wartościach, tak samo potas i sód)
Co do zdwojonego widzenia. Wizyta u okulisty.
Stwierdzona u mnie astygmatyzm 1szego stopnia 180 stopni. Dostałem okulary widze lepiej ale NADAL PODWÓJNIE.
Kolejna wizyta u innego okulisty.
Blada tarcza nerwu wzrokowego oko prawe i za wysokie ciśnienie wewnątrz gałkowe. Podejrzenie jaskry (zrobiłem pole widzenia i wyszło ok) Nieraz bywa że praktycznie przestaje widzieć podwójnie ale rzadko. A nieraz jak mnie coś trzepnie to widze tragicznie na to prawe oko. Nieraz nawet potrójnie albo poczwórnie.

Dokładne badania jakie robiłem.
2x neurolog nic nie stwierdził popukał postukał obejrzał i stwierdził że ok.
Laryngolog. Miewam uciski z przodu i ogólnie w głowie. Przewlekłe zapalenie zatok szczękowych
Kardiolog tylko EKG I HOLTER CIŚNIENIOWY. Kardiolog był chyba nienormalny traktował mnie jak idiote. Dusiło mnie w klatce, miałem skoki ciśnienia zawroty głowy nie mogłem swobodnie oddychać.
Krew:
Kreatynina Norma
Tarczyca Norma
Morfologia Norma
Magnez i żelazo Norma
Wątrobowe Norma.
Okulista:
Dno oka bladość tarczy nerwu wzrokowego
Astygmatyzm Stwierdzono
Ciśnienie w oczach Za wysokie
pole widzenia OK
Neurolog Nic nie stwierdził.
Kardiolog
EKG koło 10 razy ok osłuchali i powiedzieli że serce zdrowe.
Gastroendokrynolog chyba ( w szpitalu ) powiedział że wszystko ok.

Teraz Moje ciśnienie krwi się uspokoiło od ok 3 tyg jest w normie.
Przez te 3 tygodnie od czasu do czasu kilka razy w ciągu dnia czuję ciężkość dłowy tak jak by ciśnienie w głowie ( boli mnie delikatnie głowa wszędzie nieraz kłuje nieraz tylko punkt w głowie mnie boli) Nieraz czuję dyskomfort w głowie.
Ciągle coś mi strzela z tyłu w głowie jakby korniki nawet lak leże i się nie ruszam (przez 2-3 sekundy strzela i brzęczy.)

Mam problemy z tym prawym okiem. Wczoraj spojrzałem na księżyc i widziałem chyba ze 4 albo 5 tych księżyców obok siebie.
I te moje mięśnie drgają. Wszędzie w całym ciele co jakiś czas. a poziomy magnezu i potasu w górnych wartościach.

Co mi może dolegać ?
Do jakiego lekarza mam isc??
Dodam że nieraz przez 3-4 dni nic kompletnie mi nie dolega poza moim okiem.
Co się dzieje? Lekarze nic złego we mnie nie widzą a ja czuje się nieraz tragicznie.
napisał/a: siwix1 2014-02-05 10:33
Napisałem już jeden wątek tu napisałem: http://commed.polki.pl/nie-mam-pojecia-co-mi-jest-kardiolog-nawet-mnie-nie-zbadal-vt91749.html