zawroty glowy, podwojne widzenie i kilka innych

napisał/a: almawet 2010-02-17 11:54
Dzień dobry!

więc zacznę od tego, że od około 3tyg mam zawroty głowy i lekkie zaburzenia równowagi (np. muszę lekko oprzeć się o ścianę lub przytrzymać czegoś bo inaczej czuję, jakbym miał upaść), po przebudzeniu widzę podwójnie (od około tygodnia), mija to po chwili aktywności. Do tego doszły wymioty i złe samopoczucie. Wymioty na szczęście trwały krótko, w tej chwili ich nie ma, ale złe samopoczucie, nudności są nadal, ale nie co dziennie. Przez krótki okres był również stan podgorączkowy. Dużo wcześniej miałem bóle z prawej strony brzucha połączone z drętwieniem - ustały, ale pojawiło się teraz drętwienie lewej strony ciała (noga i ręka). A żeby nie było zbyt pięknie mniej więcej w podobnym czasie (około 3tyg temu) miałem ból zęba, który zaowocował długotrwałą (2tyg) opuchlizną (dziąsło i policzek). Napomnę jeszcze tylko, że od czasu do czasu wyskakują mi różne ropnie na skórze (coś podobnego do czyraka)
Jeśli chodzi o lekarzy to na ropnie miałem antybiotyk i maść, pomogło tylko chwilowo, dalej dostałem to samo. Z zawrotami i wymiotami - lekarz stwierdził, że to wirusowe i dostałem antybiotyk... z bólem prawej strony brzucha i drętwieniem - diagnoza: na tle nerwowym, u dentysty dziś mam mieć usuniętego zęba, ponieważ wcześniej nie można było nic zrobić przez opuchliznę i zły stan zdrowia.

Nie mam pojęcia już do kogo mam się udać, czy mogę poddać się usunięciu zęba w takim stanie? Od jakiego lekarza zacząć... różne myśli chodzą mi po głowie łącznie z guzem mózgu. Pomocy!