ZAWROTY GŁOWY OTEPIENIE WSZYSTKIE BADANIA

napisał/a: ktochcesz 2015-02-27 15:00
Witam, chciałbym sie dowiedziec jakie badania zrobić na te dolegliwosci, wiem ze to moze byc nerwica czy cos w tym stylu, ale chce jeszcze zrobic badania zeby sie upewnic, ogolne badania i badania krwi i chcialbym zeby ktos mi napisal jakie to badania i na co zrobic badania krwi, bo w internecie pisze duzo ze ekg,rtg itp od watroby to moze byc nerek od wszystkiego, bylem u lekarza i nie chca mi zrobic badan od razu mi powedzieli ze zaburzenia lęku i psychiatra.. a ja nie mialem zadnych badan porobionych.Tylko bylem sam u okulisty i na ostrym u neurologa i wszystko ok. i chcialbym wlasnie uzyskac od jakiegos lekarza liste jakie badania podstawowe wykonać i jakie badania krwi(slyszalem tez o pasozyty,borelioza,hiv itp te przyczyny sa i chcialbym wszystko to wykluczyc czekam na odpowiedz i pozdrawiam.
napisał/a: Konstans 2015-02-27 18:11
Witaj,
a byłes u ogolnego lekarza? i co Ci powiedział?
On ma obowiązek dac Ci skierowanie na podstawowe badani! od mofro, lipidogram, próby wątrobowe,glukoza, tsh.
Poza zawrotami głowy nie masz żadnych innych objawów?
A kiedy masz te zawroty głowy? co temu towarzyszy?
co jesz? może to po prostu jakies niedobory. Tak zwykle bywa w okresie po-zimowym.
Mówisz o nerwicy. Ok ale rozumiem, ze w sytuacjach spięcia czujesz się źle a potem?
Pozdrawiam :)
napisał/a: ktochcesz 2015-02-27 23:29
Witaj, wiecej mam objawów ale nie wiem czy ja sie to nakrecam ale napewno mam takie jak zawroty głowy,tzw DD,brak koncetracji,pamieci,pusta w głowie i w myslach oszolomienie, do tego na poczatku byl silny lek,teraz ustaje ten lek bo biore hydroksynyze, i do tego jestem jakby zamkniety w tej chorobie oczami przez derealizacje mysle,jakby swiat za szyb widze, tzw jakbys zapalil trawke i jestes odurzony i tak jak widzisz i myslisz i jak ktos do ciebie mowi to takie objawy mam jakbym odurzony byl.Powiesz mi co to moze byc? Tzw przypuszczenie. Najgorsze wlasnie ze widze swiat za szyby, na poczatku mialem to fest bo nie wiedzialem co sie dzieje ze mna wiesz mialem silny lek i pogorszylo sie to tylko ale jak i tak tego nie mam to np wszystko mi jest obojetne, nie mam tez jakby emocji, nie moglbym sie zakochac.Ale to tez moze byc wszystko powiazane np z pustka w glowie.. bo jak ktos ma puste w glowie ze nie umie myslec o niczym to jak odczuwac przyjemnosci i emocje.. masakra:)