Zawroty głowy, napady gorąca.

napisał/a: odyniec08 2015-02-25 18:42
Witam wszystkim!
Mam spory problem,a mianowicie od kilku miesięcy mam objawy typu: napady gorąca, zawroty głowy, szumy w uszach, ból w klatce piersiowej, serce wali jak oszalałe.
Lekarz domowy w tym przypadku zlecił zrobienia badań krwi, moczu i co mnie zaskoczyło badanie na cukier.
Wszystko wyszło w wynikach dobrze, więc otrzymałem skierowanie do laryngologa, który po kilku badaniach przepisał tabletki na zmniejszenie ciśnienia w mózgu. Zeżarłem wielką pakę tabletek i nic. Nikt nic nie wiem co mi dolega. Czekam na wizytę u neurologa, ale to dopiero w mają a każdy dzień jest męczarnią.
Początkowo objawy nasilały się gdy kładłem się do łóżka, a teraz dokuczają mi także za dnia.
To jest coś potwornego.
Przez to muszę brać tabletki na sen bo szumy w uszach są na tyle uciążliwe, że cięzko jest zasnąć. Druga sprawa to napady gorąca które pojawiają się tylko jak nakryję się kołdrą i są tak silne, że muszę spać przy otwartym oknie.
Od momentu kiedy to się zaczęło nie mogę spać boku lewej strony gdyż w takiej pozycji serce wariuje i zaczyna mnie boleć w klatce piersiowej.
Myślałem, że to objawy uzależnienia od alkoholu, bo będąc za granicą przez 2 miesiące spożywałem duże ilości różnych trunków.
Niestety nawet po piwku objawy są wciąż takie same.
Może ktoś z Was ma podobne problemy ?
Najgorsze jest to że pogoda z dnia na dzień się polepsza a ja w zimie nie dawałem rady ogarnąć tego gorąca.
Pomocy ludzie.