zawroty głowy, błyszczące oczy i problem z widzeniem

napisał/a: artur6 2007-10-19 10:58
Bardzo proszę o pomoc.

Od jakiegoś czasu jestem blady, mam cały czas zawroty głowy, błyszczące oczy i problem z widzeniem (nie ostro pwidzę). Raczej się wysypiam bo śpię 6-7 godzin.

Boli mnie prawe podudzie i duży palec od nogi tak jakby kość. Do tego dochodzi krwawiące dziąsło z nieprzyjemnym zapachem( jak by gniło). Dziąsło w miejscu gdzie jakieś pół roku temu miałem wyrwany ząb i zrobioną później protezę tego zęba nadlaną na sąsiednich.

Proszę o pomoc bo czuję się z dnia na dzień nieciekawie. Czy te dolegliwości mają jakiś wpływ na moje złe samopoczucie? Dodam że ciśnienie mam w normie ale puls 60 - 61. Od dłuższego czasu leczę się na nadwrażliwość jelita

Proszę o pomoc.
napisał/a: Peter 2007-10-19 11:32
Zdrowe zęby - zdrowy organizm. Taka jest główna zasada. Problemy zębów, dziąseł prowadzą do uogólnionych dolegliwości i nawet poważnych chorób. Zacząć należy od dobrego stomatologa, rtg zębów (nawet panoramiczne) i wskazane byłoby ( o ile to miejsce jest zainfekowane) przeleczenie antybiotykiem np. Dalacin.
Potem dalsze leczenie dolegliwości, o ile nie ustąpią.
Ogólne badanie krwi (pełna morfologia, OB), jeśli dawno nie robione, na pewno nie zaszkodzą.