zatykające się uszy, uczucie silnego ciśnienia w uszach

napisał/a: piry90 2016-08-22 15:37
Witam,
Mój główny objaw wygląda tak, że na chwile mam uczucie jakby mi się zatykały uszy, ale nie słysze dużo gorzej tylko mam takie uczucie jakby coś mi naciskało na uszy od środka, czasami wtedy słyszę swój puls, wtedy zatykam nos palcami i dmucham żeby ciśnieniem odetkać uszy, ale jest to bardzo uciążliwe uczucie i jak to występuje to nie mogę robić wielu czynności swobodnie, nie mogę rozmawiać bo ciągle przerywam żeby odetkać uszy. Takie coś występuje już ok. 9 lat, jakieś 7 lat temu miałem zabieg wycięcia torbieli z zatoki bodajże szczękowej. W dzieciństwie b. często miałem katar. jakiś rok temu dostałem jakieś lekarstwa od laryngologa które mi na to pomogły ale po jakimś czasie to wróciło, od pół roku płukałem zatoki środkiem fixin, dodatkowo gdy je płukałem to chyba środek dostawał sie do moich trąbek słuchowych, i wtedy czułem w nich wodę z tym roztworem , to uszy mi się nie zatykały,ale ta woda utrzymywała się do 2 godzin, i potem to wraca. Teraz laryngolog znowu zapisał mi tabletki Clatra i krople momester ale to nie wiele pomaga. Laryngolog stwierdził że nie widzi fizycznie żadnych objawów, byłem ze skierowaniem na oddziale w szpitalu ale lekarz powiedział że nie jest mi w stanie pomóc. Może ktoś w co wątpię ma podobne objawy albo ktoś ma jakiś pomysł co jeszcze mogę zrobić.